Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis min kéne változtatnom?

Mégis min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Eléggé introvertált és vissza húzódó vagyok. Nagyon sokszor értéktelennek érzem magam. Ez nagy részben annak köszönhető hogy az osztálytársaim között nem számítok népszerűnek. De nem szeretnék így élni. Nem mondhatom azt hogy vége az életemnek hisz ez csak egy osztály. Így szeretnék változtatni. De hogyan? Nem akarok ilyen gyenge lenni. Kiakarok állni magamért és mindent megtenni a jövőmért. Talpraesett akarok lenni. Hogyan álljak neki mit csináljak? Volt valaki ilyen helyzetbe? Szívesen beszélnék valakivel aki volt már valaha így. Köszönöm annak aki elolvasta.

17L



2022. jún. 7. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Miért a népszerűség a fontos?

Miért nem a barátok és az emberi kapcsolatok fontosak?

Lehetsz te a tömeg középpontja, de nem biztos, hogy azt élveznéd, annak is megvannak az árnyoldalai...

2022. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En is hasonlo problemakkal kuzdottem gyerekkoromtol kedve. Soha nem voltam tul nepszeru, es emiatt folyton kissebbsegi erzeseim voltak. Kesobb eleg visszahuzodo is lettem reszben emiatt. Vegul arra jottem ra, hogy nem igazan szamit, hogy mennyire vagy nepszeru, mert vannak ennel fontosabb dolgok is. Talaltam felnottkent olyan embereket, akik kedveltek, igy mar nem erzem magam szerethetetlennek, es nekem ez mostanra boven eleg. Nem is igazan vagyok annyira emberi kapcsolatokra, mint regen gondoltam, engem sokkal jobban lekotnek az alkoto tevekenysegek, vagy a tanulas.

A talpraesettsegben viszont rengeteget sikerult fejlodnom, es foleg a koran elkezdett sport altal. 14 evesen leakartam fogyni, es elkezdtem edzeni. Eljartam atletikazni, es kesobb konditerembe is. Volt celom az edzessel, rengeteg idot forditottam informacioszerzesre is a temaban, es rengeteg motivacios kisfilmet neztem. Emiatt kialalult bennem egy olyan belso attitud, hogy kepes vagyok celokat kituzni, es ezekert kuzdeni. Megtanultam tamaszkodni magamra, es kesobb ez az elet mas teruletein is jol jott. Most ott tartok, hogy egy kisiklott kozepiskola utan 4 ev alatt sikerult talpraallnom, es vegre azt dolgozom amit szeretek.

2022. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*es ezt szerintem pont a sport altal kialakotott gondolkodasmodomnak koszonhetem. :)
2022. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nagyon elgondolkodtató amit írtál és teljesen igazad van.
2022. jún. 7. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg akkor az, hogy egyáltalán nem kell foglalkoznod velük. Ők semmilyen helyzetben nem fognak segítségedre lenni abban, hogy jobb jövőd legyen. Ha versenyzel velük, akkor már most nyertek... Te másban vagy jó!! Csak találd meg, hogy mi is az. Magaddal kezdj el foglalkozni!


Mi is az a jövő, amit szeretnél építeni? Körvonalazódik valami?

Abba kellene több időt fektetni.


Sport/edzést én is mindenképp ajánlom, mellé étrend (legalább a cukrokat, fehér lisztet, zsírokat érdemes minimalizálni az egészségér,és ép testben ép lélek!). Amivel sehogyan sem lehet mellélőni még, az a nyelvtanulás, szakkörök, stb... (afs cserediák programot javaslom)

Nyáron érdemes belekóstolno a diákmunkába is, ahol megtanulhatod azt, hogy hogyan nem szabad bánni a kollégáiddal egy munkahelyen 😃 nagyon rossz, de hasznos tapasztalat.

2022. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, túlságosan ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad. Legyenek barátaid, meg kapcsolatod, az fontos. Az, hogy a mikiegerek mit csaholnak körbe, az kevésbé.

Kis önismeret fejlesztés is jót tehet, meg pl. ez a könyv: [link]

2022. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A helyesírásodra annyit, hogy az igekötőt csak akkor írjuk egybe az igével, ha közvetlenül az ige előtt áll, ha van köztük egy másik szó is, akkor már 3 szóba írjuk.Te pont fordítva írtad: a visszahúzódó egy szó, de a ki akarok állni már 3, mert a kiállni tartozik össze, az akarok a kettő közé került 3. szó.
2022. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg kicsit nézz utána, hogy az introvertáltaknak milyen life hack-eket ajánlanak, mert sokan küzdenek ezzel, tudsz ötleteket kapni, illetve tudod mondani, hogy neked ez vagy az, mint a hozzád hasonlóaknak esetleg nem fekszik!
2022. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Találd meg az erősségeidet és fejleszd ezeket.
2022. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!