Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány nő ghostingolt eddig téged?

Hány nő ghostingolt eddig téged?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 03:18
A kérdező szavazást indított:
Egy
Rengetegy
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok. Pasik sosem szoktak ghostingolni, de életem során már több úgynevezett legjobb barátnőm tűnt el nyom nélkül vagy lépett le mindenféle magyarázat nélkül. Szóval: sok.
2022. nov. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Lehetne amúgy magyarul legalább valami leírást mellékelni mellé? Nem tudom miért hiszik páran hogy mindenki képben van pláne a külföldi eredetű szleng szavakkal.
2022. nov. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Szintén nő vagyok, akárcsak az 1-es.


Hasonló tapasztalataim vannak a nőkkel: szinte mind eltűnnek egy idő után. Vagy nem igazán jelentkeznek maguktól.


Olyat is ismerek, aki szinte végleg lemond az életről és ÉLŐHALOTTKÉNT(!) vegetál. Munkahelyen kívül senkihez nem szól egy szót sem. Annyit "csalódott mindenkiben."


Olyan negatív lett, hogy kerülöm vele szinte a legkisebb kontaktot is, annyira lehúz az emberkerülő attitűdjeivel.


Egy másik példa: akkor is keres, kb egy hónap után, ha három gyereke van (felnőtt korúak,) mert szeretne beszámolni a vele történt legújabb fejleményekről (rossz házasságból igyekszik kilépni.) Szívesen meghallgatjuk egymást.


Férfiakkal vegyesek a tapasztalataim (barátságnak induló kapcsolatok nehezebben szakadnak meg.) Átmeneti szünet után újraindul szinte minden, ami addig volt...

2022. nov. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Ghostingolt? Ez milyen magyar szó?
2022. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Lefordítom, de vigyázzatok nem fog olyan " menőn " hangzani:


Eddig hány nő tűnt el teljesen az életetekből?

2022. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Van egy pár, de leginkább én ghostingoltam őket.
2022. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti:


Hirtelen lelép, eltűnik az életedből bármiféle magyarázat nélkül

2022. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy semm. Eddig mindig én léptem le, volt hogy férfitól, volt hogy női barátságból.
2022. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem jellemző.

Én inkább férfiakkal kapcsolatban tapasztaltam, hogy pár találkozó után sincs annyi vér a pucájukban, hogy megmondják ha nem szeretnének folytatást, csak szimplán nem válaszolnak többet.

2022. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nő.

Engem a testvérem "radírozott ki", megszakított minden elérhetőséget, már évek óta. Azt sem tudom, hova költözött a férjével. Persze a képembe nem mondta, mi baja. Csak eltűnt.

Ismerősöktől tapasztaltam olyat, hogy rámnyomta a telefont, vagy letiltott, de ezen nem rágódom. Felületes kapcsolat, volt kolléga...Nem érdemes erőltetni.

De legalább a szűk családi és baráti kör megvan.

2022. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!