Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet átvészelni az...

Hogyan lehet átvészelni az olyan időszakokat, mikor minden összeomlik, és az ember magába roskad?

Figyelt kérdés
Röviden tömören szakított velem a férfi, akivel le szerettem volna élni az életemet, utána jöttek az anyagi gondok (ezt gondolom senkinek nem kell magyarázni, miért), aztán a legjobb barátnőm is elvesztettem, és úgy érzem a végső töréspont az volt, mikor a gépem is tönkrement. Az volt szinte az egyetlen dolog, amivel még ki tudtam kapcsolódni, és most várhatok fizetésig hogy el tudjam vinni a szervízbe, és egyáltalán valami remény legyen rá, hogy megjavuljon. Már csak muszájból vonszolom el magam a munkába, de az is egyre nehezebben megy, a családtagjaimmal sincs energiám tartani a kapcsolatot. Legszívesebben egész nap csak aludnék és sírnék. Egy roncsnak érzem magam, nem tudom már, hogy mivel motiváljam magam, és hogy van-e értelme egyáltalán.

2022. nov. 22. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sokszor van, hogy mi magunk vmiről azt gondoljuk, hogy az jó nekünk, de Isten lehet hogy lát vmit benne, ami árt nekünk, és engedi hogy elveszítsük, hogy megtalálhassuk azt a még jobbat, amit Ő szeretne adni nekünk.

Tudom, hogy nagyon nehéz, én is voltam hasonló helyzetben, de próbálj bízni Benne, hogy Ő vmi jobbat akar adni számodra, akkor is, ha most nem így érzed.

2022. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
2022. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!