Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más sem bírja az emberek...

Más sem bírja az emberek társaságát és inkább egyedül van?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Gyerekkori trauma tünete is lehet.
2022. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék társaságot (1, max. 2 embert), de nem tudok mit kezdeni velük: idegesít a small talk, és hasonlók, kevés igazán érdekes ember van, így inkább aa magány az úr az életemben.
2022. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én a jó emberekét, jó fejekét bírom, csak mivel belőlük kevesebb van és én meg nehezen tolerálom a hlyéket, így mindenkinek jobb, ha egyedül vagyok. :D
2022. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, bár két éve van egy online barátom. Azelőtt 4 évig meg senki.

Nekem mondjuk személy szerint kényelmesebb így, és hajlamos vagyok arra hogy az online téren jobban megnyíljak mint normál esetben. Nekem tökéletes az is hogy csak ez az egy barátom van:)

2022. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a társaságot viszont nagyon félek a vissza utasítástól, szóval én ezért kerülöm őket :c
2022. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül sem vagyok magányos.
2022. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül sem vagyok magányos."


Ezzel én is pont így vagyok!


Jól el tudom magam foglalni, sőt jobban, mint társaságban!


Úgy érzem, hogy a társaság csak hátráltat és rabolja az időmet.


De néha jól esik mégis közösségben lenni. De csak módjával! :D

2022. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 max akkor ha rajtam kívül 2 másik csaj van a társaságban és mind a ketten engem akarnak :D Amúgy meg NEM, nem jó közösségben lenni, fúj...
2022. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két értelmes emberrel időnként szeretek találkozni, beszélgetni, de a folyamatos dumapartik nem az én világom. A hosszú ideig tartó, teljes egyedüllétet sem szeretem, mert nincs senkihez szólni, nincs kivel megosztani az élményeket, a terveket. De az állandó dumát egyszerűen ki nem állhatom, a folyamatos pörgés engem fáraszt, nem kikapcsol. Összességében jóval több egyedüllétre vágyom, mint társaságban töltött időre.
2022. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pont úgy vagyok mint az utolsó.

Vágyok a kulturált társoságra, de utánna sokszor a csendre h feltudjak töltődni.

2022. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!