Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ritka az hogy valaki ennyire...

Ritka az hogy valaki ennyire magányos legyen?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok nincsenek barátaim, haverjaim, meg barátnőm sem. Teljesen egyedül vagyok senkivel nem tudok találozni.

Más is van ilyen helyzetben?

Mindig nyomasztó érzés ha másokattársasába látok hogy nekem nincsen és soha nem is volt. Amúgy introvertált vagyok szóval el vagyok egyedül is de azért néha jó lenne valaki.


2022. dec. 30. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Egyáltalám nem ritka...
2022. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, hogy néha barátság. Vagy beszélgetsz olyanokkal, akikkel szívesen töltesz időt, vagy nem.
2022. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
26 éves vagyok, nekem vannak barátaim (20-30 közötti korosztály), de nyitottak vagyunk másokra barátkozás szempontjából. Az elmúlt egy évben több régi barátunkkal is megromlott a viszony, úgyhogy örülnénk az új társaságnak.
2022. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

#2

Egyetértek. Valószínűleg azért nincsenek barátaid, mert nem foglalkozol velük, csak előveszed őket néha napján, mikor túl sok az energiád.

2022. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Miért lenne ritka a mai világban? Én ugyanígy vagyok. Alig van pár haverom, természetesen az is mind férfi, a nőkkel szóba sem lehet állni mivel nem vagyok milliárdos.
2022. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is így vagyok vele.

18F

2022. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
29 vagyok, a falut utoljára idén februárban hagytam el, nemhogy ismerkedni, mondjuk extrém introvertált vagyok, covidos netes melo meg rátett egy lapáttal, hogy így is maradt, szóval okom sem volt már közeli városba se elmenni.
2022. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es, aterzem xDDDD
2022. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, 20l. Családom itt van körülöttem, de bennük nem igazán lehet megbízni, elmondani bármit és meg sem értenek. Viszont itt vannak társaságnak, boldoggá tesznek, de retek magányos vagyok közöttük.
2023. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem teszel érte, hogy változzon a helyzet, akkor így is marad.
2023. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!