Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elegge maganyos...

Mit tegyek? Elegge maganyos vagyok es a gyermekori jobarataimmal is szivesen talalkoznek, de sok csalodas is ert, mert tobben azt mondtak, h a munka miatt nem ernek ra. Mit tegyek h ugy vegyem ra oket, h ne legyen tolakodas?

Figyelt kérdés

Vagyom a szeretetukre de elvesZIteni se akarom oket


Olyan gyermekkori ismerosomnek meg nem merem irni h talalkozzunk, akinek eddig meg nem, mert hatha nem reagal ra es nem ir tobbet, pedig amikor levelezunk, szeretem is baratilag, nagyon kedves, de felek h elvesZItem a baratsagot es nem ir


Sok csalodas ert mar, es emiatt felek az egesztol


Nagyon faj a magany es borzalmasan vagyom arra h tarsasagban legyek


Mit tegyek? Jo erzes amikor szeretet vesz korul es erre vagyom nagyon


2022. jan. 12. 06:50
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Amikor levelezunk, mindig kedvesek de felek h tolakodas nak veszik a talalkozast es nem irnak tobbet. Mit tegyek?
2022. jan. 12. 06:52
 2/36 A kérdező kommentje:
Annyira maganyos vagyok h minden kedves szo jol esik es ha elvesztenem a levelezesuket, sajnalnam mert egyutt nottunk fel,sok Szeretetet kapram toluk es belebolondulnek a maganyba
2022. jan. 12. 07:14
 3/36 A kérdező kommentje:
Valaki adjon tanacsot, mert veget akarok venni ennek a felelemnek, maganynak, mert negyon fajo
2022. jan. 12. 07:26
 4/36 A kérdező kommentje:
* vetni
2022. jan. 12. 07:27
 5/36 A kérdező kommentje:
Segitsetek, nagyon rossz ez az egesz, ki akarok torni ebbol
2022. jan. 12. 07:48
 6/36 anonim ***** válasza:
Ne randizni hívjad, hanem igyatok meg egy kávét. Abban semmi tolakodó nincs. Ott aztán meglátod, hogy szimpatikus vagy neki vagy nem.
2022. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet, itt most olyan ismerosokre is gondoltam akikkel egyutt nottunk fel, csak mar nagyon reg lattuk egymast, naluk is felek h tolakodasnak veszik. Amikor levelezunk, mindig kedves ek, emiatt is felek h a "tolakodas' might elvesztenem oket, pedig faj a magany
2022. jan. 12. 08:02
 8/36 A kérdező kommentje:
Valaki??
2022. jan. 12. 08:11
 9/36 A kérdező kommentje:
Segitsetek tanacsokkal, mert ki akarok torni ebbol az iszonytato maganybol
2022. jan. 12. 08:39
 10/36 A kérdező kommentje:
Mintha szamuzott lenne, utcan tenfergek, nincs kedvem otthon lenni. Sehol egy kedves szo, torodes velem. Olyqn jo lenne ebbol kitorni, mindenhol csak a csalodas hiaba probalkozom
2022. jan. 12. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!