Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fogom bírni holnapig hogy...

Ki fogom bírni holnapig hogy náthás vagyok,köhögök,de fáj a fogam és a fülem is egyszerre?

Figyelt kérdés
Délután ledoltem 1 órára aludni majd arra ébredtem hogy ki kell fújnom az orrom,közben fáj az egyik fogam és el van dugulva az egyik fülem a náthától és az is fáj.Közben most folyik az orrom és köhögök is.Várjak holnapig a háziorvosig vagy induljak most az ügyeletre?31/F

2023. jan. 2. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Még ma este menni kell az ügyeletre
Ráér holnap is addig fájdalomcsillapító
14 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Harmincegy évesen ennyire döntésképtelen/életképtelen vagy... ?
2023. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság nincs kedvem már elindulni az ügyeletre.De kíváncsi vagyok mit mond itt a többség.Ti megvarnatok a holnapot?
2023. jan. 2. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Cselekedj úgy, mint amikor legutóbb voltál náthás.
2023. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyelet nem arra való, hogy fáj a fogad, pláne nem náthára.
2023. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A nátha még nem is annyira,de hogy egyszerre fáj a fogam és a fülem az elég gáz.
2023. jan. 2. 19:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Haver, az a gáz, hogy erről kérdést írtál ki felnőtt fejjel. Az ügyeletről is röhögve elküldenek, ha ezzel oda állítassz. Vegyél be egy fájdalomcsillapítót és feküdj le aludni. Lehet holnapra kutya bajod.
2023. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél be fájdalomcsillapítót, orrodra használj orrsprayt.


Fájdalomcsillapítóból a legjobb az ecetsavszármazékokat tartalmazó diclofenac, mert azok jól alkalmazhatóak fájdalomcsillapításra és gyulladáscsökkentésre is.

Cataflam, Cataflam -V, Diclofenac duo, Diclac, Flector.


Ha ilyenek nincsenek akkor tökéletes az ibuprofen is: Nurofen, Algoflex, Advil Ultra, Dolgit


Ezt beveszed, orrsprayt magadhoz veszed, illetve megiszol egy bögre teát és holnapig simán kibírod.

2023. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bevettem 15 perce egy Algoflexet de még mindig fáj a fogam😳
2023. jan. 2. 20:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! ❤ Szólj anyukádnak, hogy takargasson be és meséljen estimesét.
2023. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem anyukámmal lakók.
2023. jan. 2. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!