Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lehet bírni mentálisan...

Meddig lehet bírni mentálisan épen az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen személyiség specifikus. Vannak ismerőseim akiknek mindig kell párkapcsolat, különben kétségbe esnek, és vannak olyan is akik évek óta vannak egyedül és nem igazán érdekli őket.
2022. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen kapcsolataim nincsenek. Soha nemis voltam. Se barát, se ismerős, se család nemhogy még párkapcsolat.
2022. jan. 27. 19:06
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Hát, pajtás! Akkor megszívtad!


És ez miért alakul így szerinted?

2022. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 neharagudj de ez nem releváns a kérdést illetően és nem is válasz.
2022. jan. 27. 19:12
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Én nem haragszom :)


Csak gondoltam azért tettél fel egy olyan kérdést amire nyilvánvaló a válasz, mert van valami amit ki akarsz írni magadból. Sorry hogy benéztem.

2022. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Engem tapasztalatok érdekelnek hátha van olyan. Elvégre gyk is egy közösségi felület sok ember fordul meg itt. Hátha vannak akik tudnak valamit, vagy tanácsolni mivel lehet könnyíteni.
2022. jan. 27. 19:19
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte személyiség/mentalitás függő. Nekem űrhajós lelkem van, bármeddig elvagyok egyedül. Tesóm 2 napot sem bírna ki. A NASA-nál ez külön felvételi követelmény. Enyhíteni? Kisállatok, értelmes elfoglaltságok, szóval ha vki nem azon agyal 0-24, hogy jajj de egyedül vagyok, akkor még élvezni is lehet. Segíthet ha levelezel, csetelsz pár emberrel, vagy tagja vagy vmi csoportnak, fórumnak.
2022. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Persze, levelezni.. ha tudnék egyáltalán bármiről is beszélgetni nem lennének ilyen problémáim. Gyerekkorom óta egyedül vagyok. Videójátékozok és filmezek. Ennyit tudok csinálni de ezt is már több mint 10 éve nyomom és rohadt unalmas. De mást nem tudok. Kisállat meg költség.. ígyis alig keresek valamit.
2022. jan. 27. 19:32
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Szar ügy.
2022. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tölts le egy halom e-book-ot, és olvasd el őket. Utána pedig reggelj pl erre az oldalra: [link] és beszélgess másokkal arról a könyvről amit kiolvastál. -> Lesz témád, lesz miről beszélgetni másokkal + talán egy kicsit műveltebb is leszel (már ha olyan könyveket olvasol) ami megdobhatja az önbizalmadat. És ez gyakorlatilag ingyen van, tehát nem lehet kifogás hogy nincs rá pénzed. Csak energiát kell rászánni.
2022. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!