Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált ként extrovertált...

Introvertált ként extrovertált lánnyal kapcsolat?

Figyelt kérdés

Üdv! Jelenleg 20 vagyok, introvertált, INFJ személyiség. Jelenleg egyedülálló.


Születésem, illetve gyerekkorom óta kissé visszahúzodó személyiség vagyok. Gyerekkoromban nem voltak komoly barátaim, akikkel játszottam, mindig egyedül voltam itthon. A mai napig is szeretek egyedül lenni, az nagyon feltölt és feldob. Sosem volt gondom a kapcsolatteremtéssel, barátkozással, csak a megtartással, ápolással, mivel sosem jártam senkivel sehová éjszakánként/napközben. Más helyekre pedig könnyedén mentem. Az első kapcsolatom 9. es koromban volt, egy szintén introvertált lánnyal, akit minden rosszból kisegítettem, de valahogy kudarcba futott az egész a sok féltékenykedése, meg érzelmi lehúzása miatt, mivel soha semmi sem volt elég neki, és közben saját magam mentem rá, mert ő volt a fontosabb.. volt egy másik kapcsolatom 11. végére, egy extrovertált lánnyal, ott pedig az volt a gond, hogy teljesen padlón voltam az előző kapcsolatom miatt, meg semmi önbizalmam nem volt és cikinek éreztem előtte azt, hogy nem megyek sehová meg több helyre jár és nyitottabb, mint én, ez pedig nagyon lehúzott.. Azóta teljesen padlón vagyok, minden lánynál kevésnek érzem magam.. és semmi sem megy úgy, mint régen. Mostanában pedig könnyebben kezdeményezek lányoknál, elmegyek pár buliba, meg elég sok helyen megjelenek és elég nyitott vagyok, de semmi. Valahogy mindig elkerülnek a lányok. Ha meg találok is valakit, legtöbbször extrovertált lányt, akivel lehetne is valami, az önbizalmam visszahúz, és inkább hagyom a fenébe, mert “ő jobb nálam, kevés vagyok neki, bulizni, báloka jár minden nap, én meg nem szeretem egyiket sem.. ott meg majd úgyis talál mást, aki hozzávaló.”


Ha ezek a gondolatok eltűnnének, rendben lenne az önbizalmam, elfelejteném a múltat, sikerülne minden? Működne egy introvertált fiú, és egy extrovertált lány kapcsolata, van tapasztalatotok? Igaz a mondás, miszerint: “Az ellentétek vonzzák egymást?”



2023. jan. 2. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen: a felek kiegészítik egymást.
2023. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
működhet, ha ő el tudja fogadni hogy neked kevesebb igényed van az emberekkel való találkozásra, buliba járni, meg hasonlók, viszont cserébe te is megpróbálsz nyitottabb lenni, és eljárni vele, több helyre, mert ő az ilyesmit jobban igényli :)
2023. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Felejtős. Eleinte jól érzitek magatokat, később viszont egymás agyára fogtok menni. Utálni fogja, hogy unalmas veled lenni, te meg utálni fogod az üres fecsegését és az állandó pörgését. Egy olyan introvertált lenne ideális, aki emellett nem küzd önértékelési problémákkal, egyszerűen csak introvertált.
2023. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Dugni fogják állandóan .
2023. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is felejtős. Nem működne hosszútávon.
2023. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem fog működni egy ilyen kapcsolat, tapasztalatból mondom. :(
2023. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Az én környezetemben volt pár ilyen próbálkozás, nem is értettem.

Nem bántani akarok senkit, de a srác otthon ült, a nő meg nélküle csavargott és hát volt, amikor megreszelték.

2023. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A válaszok szerint nem működne, amivel egyet is értek. Hol kéne próbálkoznom, illetve hogy tudok leginkább intovertált lányokkal ismerkedni? Jó tanácsokat elfogadok. Az első kapcsolatom egy osztálytárs volt, a második pedig innen GYIK-ről, ami pedig elég ironikus volt az az, hogy egy suliban jártunk.

Köszönöm a válaszokat! :)

2023. jan. 3. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem simán működhet, segíthet neked is nyitottabbá válni. De a lánynak is alkalmazkodnia kell.
2023. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én sose értettem ezt az ellentétek vonzzák egymást dumát. Alapból mindenki magához hasonló emberekkel barátkozik, akkor párkapcsolatoknál ez miért lenne másképp? Ha valami újdonságra vágysz, akkor jó extrovertált emberekkel ismerkedni, mert kimozdítanak valamennyire a komfortzónádból, viszont hosszútávon érdemesebb magad hasonlóakkal ismerkedni kérdező.
2023. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!