Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokta úgy érezni hogy...

Más is szokta úgy érezni hogy ennél jobb sorsot érdemelt volna?

Figyelt kérdés
Én megérdemeltem volna egy kedves, normális csinos nőt.De a Jóisten valamiért más sorsot szánt nekem.Tengődni egy albérletben,magányosan,barátok,barátnő nélkül.Nem ezt érdemeltem volna.31/F

2023. jan. 5. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem te úgy gondolod hogy a barátnő majd csak úgy egyszer bekopogtat az ajtódon vagy az öledbe pottyant? Mert ha ezt hiszed akkor hatalmas tévedésben vagy.Ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön.Azért hogy legyen társad azért tenned kell.Amig viszont csak várod hogy ez csak úgy megtörténjen addig ne várj változást.
2023. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
LoL
2023. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne istend hozd fel mencségül.Hanem ha akarsz valamit tegyél érte.Nem mindent istenre kell fogni !
2023. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet majdnem mindenki érzett már.
2023. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tekintek úgy emberekre, hogy "márpedig én megérdemeltem volna xy-t!" Szerintem ez végtelenül taszító gondolkodás. A szeretetet, a kötelékeket nem csak úgy kapjuk buksisimi kíséretében, hogy "jajjj de jó fiúcska voltál tessék itt egy barátnő". Azokat úgy kell kiépíteni. Az jut eszembe erről a kérdésről, mikor a nice guy-ok előadják, hogy mennyi mindent megtettek az egyik lány barátnőjükért,és mégis a barátzónában rekedtek, pedig ők megérdemelték volna hogy összejöjjön velük.
2023. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki a saját szerencséjének kovácsa.

Te választasz munkát, érdeklődési kört, hobbit, társaságot, sőt, társat is.


Én elégedett vagyok az életemmel, és úgy gondolom megdolgoztam érte, még akkor is, ha talán nem ugyanonnan indultunk.

2023. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dorci1999 ***** válasza:
Megértelek. Az élet igazságtalan. De ez van, el kell fogadni. Ha meg panaszkodsz, akkor még jobban beléd szántanak, és jön az öndicséret, hogy jajj bezzeg én nem nyafogok.
2023. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!