Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem lehetne hogy segítsenek a...

Nem lehetne hogy segítsenek a csinos nők a férfiaknak abban,hogyan vigyenek ágyba jó testű nőket?

Figyelt kérdés
Mesélnének magukról akár az interneten,akár a tévében,milyen férfiakkal feküdtek le eddig,milyen típusúak voltak a férfiak akikkel ágyba bújtak,hogy néztek ki,milyen szöveggel vették le őket a lábukról,mi volt a foglalkozásuk stb.És elmondanák ők mit tanácsolnak egy férfinak,ha le akarnak fektetni egy csinos nőt.31/F

2023. jan. 8. 23:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
84%

Rendben.

Pár éve Erasmus+-szal fél évet töltöttem Olaszországban, ahol megismertem a páromat. Éppen egy kávézóban ültem és rajzoltam, amikor odajött egy srác és megjegyezte, hogy nagyon jól néz ki és hogy ő is foglalkozik rajzolással (és festészettel). Amikor válaszoltam (olaszul), megkérdezte hova valósi vagyok, mert az akcentusom alapján biztos nem a régióból származom. Válaszul elmondtam, hogy budapesti vagyok és egy féléves program keretein belül vagyok itt, két hete érkeztem meg. Felajánlotta, hogy bemutatja a város rejtettebb kincseit és a többi mondhatni történelem. Másfél hónap után elcsattant az első csók, majd pár héttel később le is feküdtünk. Az Erasmus+ után visszamentem Budapestre befejezni az egyetemet (már csak egy félév volt hátra, ezalatt távkapcsolatban voltunk), aztán kiköltöztem hozzá.

A párom enyhén izmos (sportos alkat), viszonylag magas (kb 180-185 centi), hosszú, bungyuri haja van.

Nos, jelentett ez neked bármilyen segítséget? Tudást, amit felhasználhatsz a saját életedben?

26N

2023. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
87%
Aha, tehát önkritikád nincs. Ha azt mondja neked a csinoscsinosjótestű, hogy szedj fel izmot? Megteszed?
2023. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 Darius- ***** válasza:
100%
Marpedig pénz nélkul nem fogjak csinalni, sot a normalis nok alapbol nem csinalnak azt amiket irtal. A maganugyeit idegeneknek senki sem teregeti ki szivesen, foleg nem az intimet. Tehat a prostik maradnak igy.
2023. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
90%
Mitől ribi?
2023. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
92%
Annyira imádom, mikor a férfiak úgy tekintenek az ismerkedésre, mint egy ikea szék használati utasítására. Mi nem tárgyak vagyunk, amiknél megvan hogy ezt oda csavarozod, azt oda illeszted, és kész összeraktad, hanem érző, gondolkodó, eltérő személyiségű, eltérő igényekkel rendelkező emberek. Ami az egyik nőnek imponál, a másiknak egyáltalán nem. Annyira hihetetlen, hogy ezt még mindig magyarázni kell...
2023. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
87%
Az a szar duma hogy volt egy közös hobbijuk és elvitte várostnézni? Xd
2023. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként az ilyenek általában pont ezért mennek Erasmusra, itthon nagy nulla lenne és kell egy külföldi gazdag férj.
2023. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted aki külföldi, az mind gazdag? 😆
2023. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
92%

Elég hamar ítélkezel így ismeretlenül. 😂

Honnan veszed, hogy házasok? Honnan veszed, hogy gazdag a pali?

2023. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
10%
Magyar viszonylatnál nagy esêllyel jobb életkörülményeket tud biztosítani. Átlag itthonról kiszakadt nőnek ez már elég, meg az egzotikum.
2023. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!