Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem lehetne hogy segítsenek a...

Nem lehetne hogy segítsenek a csinos nők a férfiaknak abban,hogyan vigyenek ágyba jó testű nőket?

Figyelt kérdés
Mesélnének magukról akár az interneten,akár a tévében,milyen férfiakkal feküdtek le eddig,milyen típusúak voltak a férfiak akikkel ágyba bújtak,hogy néztek ki,milyen szöveggel vették le őket a lábukról,mi volt a foglalkozásuk stb.És elmondanák ők mit tanácsolnak egy férfinak,ha le akarnak fektetni egy csinos nőt.31/F

2023. jan. 8. 23:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
0%

50


Te tiszta hülye vagy esküszöm . Vagy csak pszichopata.


Az csak pénzzel jön össze max!

2023. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted. Mások tapasztalatai szerint meg nem.

Ezt kéne megérteni, hogy nincs nálad az Ultimate Abszolút Igazság. Van aki ilyen, van aki olyan.

2023. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
12%

52


Te is csak egy tipikus feminista nárcisztikus kötözködő vagy akinek semmilyen válasz nem jó ha férfi írja.

Na akkor meg sülj meg!

2023. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen stílussal valóban meglepődsz a saját sikertelenségeden? :D
2023. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
87%
53, hát bocsánat, hogy nem 0-ban és 1-ben gondolkodom:D De ami igaz, az igaz, ha magadnak sem adsz esélyt, más sem fog neked.
2023. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%

54


Hát kihozza az emberből ezt aztán meg milyen könnyű a stílussal vádaskodni, ugye?

2023. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
0%

54


Ja és egyébként nem vagyok sikertelen, nem tudom honnan szoptad ezt.


Volt már 3 kapcsolatom. Persze saját szintemen, illetve egy már szintem felett a pénzemnek köszönhetően.

2023. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
14%

55


“ 100%

53, hát bocsánat, hogy nem 0-ban és 1-ben gondolkodom:D De ami igaz, az igaz, ha magadnak sem adsz esélyt, más sem fog neked.”


Ezek idealista szlogenek. A valóság nem így működik, ennél sajnos kegyetlenebb. Te női szemszögből nyilván azt gondolod, hogy egy srácnak simán van esélye nála szebb nőnél ha hisz magában és kedves, aranyos.

A férfi szempont ilyenkor mérvadóbb mert gyakorlaton alapszik (értsd: mi próbáljuk meg nem ti) és a tapasztalatokból vonja le a következtetést.

2023. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
85%

Az megvan, hogy nem csak a külső és a kedvesség létezik?

Ott van a humor, a magabiztosság, az empátia, a romantikusság, az érzelmi intelligencia, a műveltség, a közös érdeklődések és hobbik, a közös hosszútávú tervek.

Rengeteg mindenen áll vagy bukik, hogy kettő ember összejön-e avagy sem.

2023. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
58, továbbra is férfi vagyok és továbbra is a környezetem és saját tapasztalatokból vontam le a következtetést.
2023. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!