Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy lánynak segítek valamib...

Ha egy lánynak segítek valamiben,mondjuk összevágom náluk otthon a fát,nem illik elfogadni pénzt?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy ételt,italt elfogadhatok,de pénzt nem lenne illő elfogadni egy fiatal lánytól.

2021. okt. 9. 15:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy 2-3 órás munkáról lenne szó,nem egész nap vágnám nála a fát:)
2021. okt. 9. 15:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnék el 2-3 órás munkáért semmit, ha nem rendszeres, és szökőévente egyszer van ilyen alkalom.
2021. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A semmit a pénzre értem. Ha kapsz egy ebédet, vacsorát, az nyilván más.
2021. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 ételt sem fogadnál el?Egy tányér zöldbabfőzeléket sem?
2021. okt. 9. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ajánlottad fel, h szívesen felvágod a fát, akkor nyilván ne fogadd el a pénzt. Ételt, italt, kávét, sütit el lehet. Ha napszámosként, a munka miatt hívott el dolgozni, akkor el lehet fogadni pénzt is, de ezt illik előre letisztázni.
2021. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Én is hülyén érezném magam, ha rám akarnák a pénzt tukmálni. De a másik oldalról meg ha én lennék a fiatal lány, és nekem segítene valaki valami számomra nagy dologban (és ugye három óra fizikai munka az már egy fiatal gyenge lánykának kemény), akkor kevésnek érezném, hogy csak egy ebéddel honorálom, szóval akkor meg úgy érezném magam szarul, ha az illető nem fogadja el a pénzt.
2021. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám el a pénzt! Igaza van a második válaszolónak. Ha nem rendszeres, és nem érzed úgy, hogy kihasznál akkor ne fogadd el. Az ételt fogadd el nyugodtan, az jól jön meló közben, vagy után!
2021. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, de nehogy már 3 órát gürizzek ingyen vagy egy bablevesért csak azért, mert lány és fiatal! Frászt.
2021. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha van barátja az más vágja neki össze ő a fát,de egy egyedülálló lánynak lehet önzetlenül segíteni.
2021. okt. 9. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Neked adnék pénzt, a hozzáállásod miatt. Egy fillérrel nem akarnék tartozni. Fiatal lánytól nem illik, meg ha van párja, segítsen ő... Gondolom, egy csinos fiatal lány.


Soha nem etetnék férfit, de mindig kifizetem.

2021. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!