Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én miért senkit nem érdekelek?

Én miért senkit nem érdekelek?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, senkit nem érdekelek pedig annyira szeretnék egyetlen igaz barátot, de lehetetlen hogy valaha is lesz nekem. 18 vagyok, lány. Ha valaki barátkozna írjon. Férfiaktól nem várok privátot, csak mert általában 10millió ilyen privátot kapok hasonló kérdéseimre, azokat mindig törlöm.

2023. jan. 10. 07:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze gondolom most sem fog senki írni, mint általában :(
2023. jan. 10. 07:22
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Elég furcsán fogalmaztad meg a kérdést, lehet, hogy te mindig ilyen vagy. A veled egykorúak még nem szeretik a furcsa embereket, olyanokkal barátkoznak, akik hasonlóak, ugyanúgy beszélnek, ugyanazokat a dolgokat szeretik.
2023. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Tanulj meg légyszíves értelmesen fogalmazni:

Én miért nem érdeklek senkit?


Majd a fősulin, ha elmész oda, ott már több lehetőséged lesz barátkozni. Középiskolás koromban én is egyedül voltam, főiskolán pedig sikerült barátnőket szerezni.


Facebook-on lépj be hozzád hasonló, érdeklődési körrel rendelkező csoportokba és ott is tudsz barátságokat kötni.

2023. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Panaszkodsz, de rögtön elitasitasz egy nagy csoportot a segítségből.


Pl. Azon aki először magán nem próbal segíteni, eleve nem lehet segíteni, nem is szabad.

Nem tudom, hogy te ebbe tartozol-e.

2023. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Először azt írod, 10 millió privátot kapsz az ilyen kérdéseidre, utána meg azt, hogy nem szokott írni neked senki. Csak én érzek itt ellentmondást?

Látatlanban nehéz megmondani, miért nem bír téged senki, de ebből a pár sorból annyi azért lejön, hogy nagyon negatív személyiség lehetsz, ezen esetleg elkezdhetsz dolgozni.

2023. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 Mit utasítottam el már ne is haragudj?

A múltkor egy ilyen kérdésem után egyből írt 5 30+-os férfi, na majd pont barátkozni akartak egy 18 éves lánnyal, nem? És ha így is volt, nem lenne közös téma.

2023. jan. 10. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
6: ne gondokodj, csak összezavar.
2023. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Jezusom emberek… ez komoly? Szeretne barátokat és szinte az összes komment abból áll hogy helytelenül írt le egy mondatot. Írj rám privátban én beszélgetek veled . 20 éves lány vagyok.
2023. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen barátkoznék veled, én is 18 éves vagyok, és egy barátom sincs
2023. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

neten amúgy úgymond ne várd azt, hogy igazi barátot találsz, főleg itt ahol arc nélkül van mindenki, azt írja, hogy xy éves lány aztán honnan tudod hogy valóban az-e?


El kell menni szórakozóhelyekre, vagy simán csak kikapcsolódni, sétálni stb, ahol vannak más emberek aztán lehet beszélgetni stb.

2023. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!