Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most mindennap szembesítve...

Most mindennap szembesítve leszek vele hogy nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
Ha megyek valahova,utcán vagy tömegközlekedési eszközön próbálok fölvenni szemkontaktust lányokkal,hátha valaki szemezni fog velem vagy ad egy mosolyt legalább.De ez nem történik meg.Ez azt mutatja,nem nézek ki jól a nők szemében, nem vagyok jó pasi.Majd hozzászokom?25/F

2023. jan. 10. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet szokni ha ránk se néznek a lányok/fiúk
Csinálni kell valamit hogy felfigyeljenek a lányok/fiúk
Venni kell egy gitárt és énekelni,gitározni kell egy aluljáróban
18 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam bele a fiúkat is hátha vannak lányok is akik hasonló cipőben járnak a külsejük miatt.Nekik is próbáljunk segíteni.
2023. jan. 10. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
A gitár mellé szerezz egy kutyát is és irány a nyugati aluljáró🙂
2023. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez van, nyilván ha nem vagy vonzó akkor nem veled fognak szemezni.
2023. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Holnap dolgozni megyek ott is szembesülni fogok ezzel.Hiszen ott is jönnek mennek a lányok.Majd elviselem valahogy.Az ember mindent kibír.
2023. jan. 10. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De van munkád már ez is nagy dolog a mai világban.Amúgy lehet ki kéne állnod egy táblával egy forgalmas helyre,a táblára legyen az írva ingyen ölelés.
2023. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak csinálod. Ha tudod, hogy minden ilyen alkalom után csak rosszul érzed magad, és valószínűleg a következő sem fog veled szemezni, akkor ne menj bele ilyen helyzetekbe.
2023. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Élik az életüket. Magamból kiindulva, pont azért imádkozom minden nap, mikor kilépek az ajtón, hogy könyörgöm, amíg elintézem a kötelező dolgokat (bevásárlás, posta, ilyenek), meg beérek munkába, addig ne szóljon hozzám, de lehetőleg rám se nézzen senki, fogok én még elég hülyével beszélgetni a melóhelyen. Igen, észreveszem, ha bámul valaki. Még olyan is van, hogy vonzó. De egyszerűen annyira bele vagyok fáradva az adott pillanatban abba a párszáz interakcióba, amit le kellett folytatnom a nap során, hogy inkább meghalnék, mint hogy legyen még egy.

Miért nem ismerkedsz olyan helyeken, ahol lehet? Bulikban, szórakozóhelyen, hobbikörökben, suliban, tanfolyamon, munkahelyen?

2023. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Rám is csak a prostik mosolyognak, a pénzemet akarják
2023. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Aztán kuurva nehéz sorsod van.
2023. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

"Ha megyek valahova,utcán vagy tömegközlekedési eszközön próbálok fölvenni szemkontaktust lányokkal,hátha valaki szemezni fog velem vagy ad egy mosolyt legalább.De ez nem történik meg.Ez azt mutatja,nem nézek ki jól a nők szemében, nem vagyok jó pasi."

Nem, ez nem ezt jelenti.

Azt jelenti, hogy a nők/lányok általában nem szeretnek szemezni senkivel - jó pasikkal sem - az utcán vagy a tömegközlekedésen, mert az ilyet általában követi az, hogy a pasi megpróbál ismerkedni is és ahhoz meg semmi kedvük.

Nem vagyok már fiatal, de életemben nem volt olyan pillanat amikor szerettem volna szemezni idegen pasikkal az utcán vagy a tömegközlekedésen, akkor sem ha az illető jó pasi volt. Ugyanakkor rendszeresen történt meg velem, hogy olyanokat tartottam jó pasinak akiket a barátnőm meg nem. Emiatt nem is vesztünk össze soha pasikon.

Általában a nők megnézik a pasikat, jókat és kevésbé jókat is, de ezt ritkán hozzák a tudtukra. Ha azt szeretnéd, hogy jó pasinak tartsanak és megnézzenek akkor legyél magabiztos. Magabiztos pedig a sporttól tudsz lenni vagy olyan tevékenységtől amihez ez szükséges, legyen az gitározás vagy éppen hogy tudsz jól főzni vagy akármi. De a sport az nem csak belülről formál, hanem kívülről is.

Nemzetközi kutatások bizonyítják, hogy a csajok a srácok fenekét nézik meg, a tartását, kiállását és csak valahol a végén azt hogy jóképű-e. Ami a pasiknak nagy szerencse, mert ez utóbbiról nem tehet senki hogy milyen, de az előbbieken sokat tud változtatni.

2023. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!