Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most mindennap szembesítve...

Most mindennap szembesítve leszek vele hogy nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
Ha megyek valahova,utcán vagy tömegközlekedési eszközön próbálok fölvenni szemkontaktust lányokkal,hátha valaki szemezni fog velem vagy ad egy mosolyt legalább.De ez nem történik meg.Ez azt mutatja,nem nézek ki jól a nők szemében, nem vagyok jó pasi.Majd hozzászokom?25/F

2023. jan. 10. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez a szemezés dolog már nagyon elavult. Kb az öregapám próbált csajozni így 50 éve.


A mai 20+ éves lányok nem a villamoson meg az utcán pasiznak.


Quasimodoként bámulod a csajokat a bkv-n ne várd azt hogy a csajokat rádvetik magukat.

2023. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasnám ezeket a kutatásokat, mert nekem ezerszer fontosabb az arca, sőt, a segget soha nem értettem.
2023. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

"Miért nem ismerkedsz olyan helyeken, ahol lehet? Bulikban, szórakozóhelyen, hobbikörökben, suliban, tanfolyamon, munkahelyen?"


Talán mert ezeken a helyeken sem lehet...

2023. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!