Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még olyan tinédzser...

Van még olyan tinédzser akinek egy barátja sincs? 18F

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és egyetlen barátom nincs. Ha hazajövök a suliból csak a telefont nyomom éjfélig, pedig olyan jó lenne ha lenne valaki akivel beszélgethetnék, találkozhatnánk.

Van esetleg itt hasonló korombeli?^⁠_⁠^



2023. jan. 16. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha hiányoznak az emberi kapcsolatok, akkor jó lenne nem valami virtális csevegéssel helyettesíteni, a telefonodon keresztül, hogy azért nyomogasd. Menj társaságba, sokat, amennyire csak lehet.


Iskolatársaiddal mi a helyzet? Biztos vannak, akik szimpatikusabbak, nem lehet hozzájuk betársulni? Vagy bedobni az ötletet, hogy közösen elmehetnétek mondjuk bowlingozni, ki az aki jönne, te megszervezed?

(Ami még nem egy nagy mutatvány, egy telefonhívás, adott főre lefoglalni pályát, max 4 fő/pályával számolva.)

2023. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. 32F
2023. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Sztm nem olyan nehéz ez, én szoktam beszélgető partnereket találni nyelvtanulos oldalakon, vagy online játékokon vagy itt a gyk-n.

Ha akarsz beszélgetek veled, 25F, csak találunk közös témát

2023. jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem ismerkedsz a kornyezetedben?
2023. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan 20 éves vagyok, de két évvel ezelőtt is ugyanígy voltam. Az pedig hogy levelező szakra járok végképp nem segít a dolgon.
2023. jan. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már nem tinédszer de ismerős:)

Hogy álltok a barátkozással?f

2023. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már megszoktam.
2023. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anno épp 18 évesen sikerült ebből kitörnöm. Egy kis szerencse is kellett, de alapjában én léptem. Kis településen laktam, szinte nulla élettel a településen. De akkor váratlanul megnyílt 1-2 alternatív klub. Én meg nosza! :) Rettentő szégyenlős fiú voltam, és magamnak való, mégis éltem a lehetőséggel, és klubbokba, fesztiválokra járó lettem harminc iksz éves koromig.

18 évesen lett barinőm, később is csajoztam, ha nem is oly sűrűn.

A szégyenlősségem 18 évesen nagyjából el is múlt.


Most is magamnak való vagyok, de jelenleg válaszott hozzáállás részemről, mert fáraszt az emberi hülyeség. Ettől még nyitott vagyok, mivel rá lehet akadni kritikusan gondolkodó, értelmes emberekre is.

2023. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35F egy barátom sincs! Max a kocsmába! Fiatal vagy még suli, bulik könnyebben tudsz ismerkedni!
2023. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
xd
2023. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!