Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek túl az első...

Hogyan legyek túl az első szakításomon, és azon hogy ismét egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, eddig nem nagyon volt szerencsém a lányoknál, de tavaly november közepén összejött az első kapcsolatom, ami sajnos most ért véget.

Eddig egész életemben magányos voltam, a szabadidőmet általában a szobámban töltöttem egyedül, a szüleimmel sem szoktam találkozni mert folyamatosan dolgoznak. Ezek miatt eléggé szeretethiányos vagyok, és nagyon jó volt, hogy végre volt valaki az életemben aki megadta nekem azt amire vágytam, és most nagyon elszomorít és megrémít, hogy ismét magány lesz ki tudja meddig, mert csak egy minimálisan lettem bátrabb a lányokkal...

Meg alapból egy nagyon hangulatos időszak volt ez, rengeteg szép emlékünk van, és nagyon bánom hogy ennek most vége :((

Egyébként szerencsére barátok maradtunk és szoktunk beszélni/találkozni, de az már nyilván nem olyan, mintha együtt lennénk.


2023. febr. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Neked hogy sikerült? Én 27 leszek idén és kb. 14 éve próbálok barátnőt, esélyem sincs, szóba se állnak...

A kérdésre válaszolva, nézz sok filmet meg játssz a gépen, azok lekötik a figyelmed. GTA Online-t ajánlom, nekem pl. elég sokat segít olyankor ha jön a depi.

2023. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nagyáltalánosságban a testmozgás, fizikai erőnlét eddzése tud segíteni valamit. Sőt önbizalmat is ad. Olvass, tanulj fejleszd magad abban a témában ami leköt és érdekel mert az a figyelmedet is elveszi de értelmet is ad.

Azt amúgy nem tanácsolnám, hogy továbbra is találkozz/beszélj sűrűn vele hiszen rajtad nagy nyomot hagyott a különválás és az egyedüllét.

2023. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem segít az edzőterem: egyrészt mert fizikailag kimerít, jó érzés látni a fejlődést a tükörben, erősebb leszek fizikailag és lelkileg az edzéstől és ott a fájdalmamat instant erővé tudom kovácsolni.


Segít nekem is a filmnézés, zenehallgatás.


Segít, ha osztálytársakkal, kollégákkal small talkozok.


Segít, ha bemegyek a belvárosba nézelődni, vásárolni (könyves bolt, ruha, szupermarket, bármi).


Szerintem a lényeg, hogy menj ki és mindig csinálj valamit.

2023. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- ***** válasza:
28%
Keress ujat. Talan féltékeny lesz. Hajra !
2023. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a barátnőd ahogyan élsz, amiatt lépett le, szóval nem miattad, hanem, hogy ilyen életmódot folytatsz, ergo tudsz változtatni, ha akarsz.

Inkább jelzésnek vedd, hogy "amit csinálsz, és ahogyan csinálod az életet", az egy nő szempontjából nincs rendben.

2023. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

De pont ez a lényeg, hogy ameddig barátnőm volt egyáltalán nem ilyen volt az életmódom, ezért is hiányzik

2023. febr. 4. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
mi lenne ha osszeszedned magad es nem masoktol varnad hogy szorakoztassanak ? Szeresd magad haver, hidd el kesobb csak rosszabb lesz, es a felnott eletben senkire sem szamithatsz csak magadra. Ha ennyire kapcsolat/tarsasag fuggo vagy komoly gondjaid lesznek kesobb…
2023. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért lépett le?
2023. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!