Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül moziba járni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 18:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne? Énis ezen gondolkodom hogy majd elakarok menni.
2023. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%
Szociális fobiaskent soha nem tennem de nem ciki
2023. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig egyedül megyek, de nem érzem cikinek. jól érzem magam
2023. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
75%
Voltam párszor egyedül. Nem gáz egyáltalán.
2023. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem! Sőt, inkább cool szerintem.
2023. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%
Igen, film közben ki fogják vetíteni az arcképedet a közönségnek mesterséges nevetést alákeverve és megkérnek, hogy távozz... Istenem.
2023. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
74%

"a párok lesajnáló tekintete miatt"


Vannak bajok a toronyban. Hogy kell ezt elképzelni? :D


Csak mert én rendszeresen járok egyedül is, barátokkal, ismerősökkel is. Csomó alkalom van, amikor szétszéledünk előtte. Vagy másoknál is azt látom, hogy az egyik beáll a sorba jegyet venni másik a popcornos sorba meg elmennek WC-re és nem is látod őket együtt.


Nyilván a saját kényszerképzeteinktől a legnehezebb menekülni.

2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Mostanság többet voltam csak mindenki párral vagy haverral van mindig én vagyok csak egyedül.


Átlagban szerintem vagyunk 15 20 an egy teremben úgy feltunik de vegulis nem zavar


Régen csajomal jártam most ugyan úgy megyek mindenhova csak egyedül. Várom hogy a gyerkoccunk nagy legyen akor lesz újra társaság 😀 meg 10 év kb 😀

2023. febr. 5. 22:11
 19/42 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatban meg kutya nem foglalkozik vele hogy ki kivel jár moziba, tudod általában az emberek a filmet nézik nem pedig azt, hogy héjj figyelj az ott szerintem egyedül van micsoda cikiiiiii....
2023. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


A World of Warcraft-ot például egyedül mentem el megnézni, se barátnőm nem volt rá kíváncsi se rokon, se haver....én meg fan vagyok....


Habár manapság már leginkább csak a látvány miatt megyek el filmet nézni, szóval 1 évben max 2x.

2023. febr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!