Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz olyan...

Miért olyan nehéz olyan társat találni, aki nem a fővárosban, hanem vidéken szeretne élni minél jobban egy önellátóbb életformát űzve?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%
Mert már nem a középkorban élünk. A legtöbb ember városi munkát végez, és nem akar mellett parasztot játszani.
2023. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%
A büdös koszos bérházak a menők.
2023. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%
Mert a legtöbb embernek dolgoznia kell és nagy luxus minden nap 2-2 órát utazni oda vissza a város és a puszta között. Azt a napi 4 órát inkább a párjával tölti az ember.
2023. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez egy remek kérdés!

Én még nagyon nem járok ott, hogy elköltözzek a családomtól, még tanulni fogok pár évig, de már biztos vagyok benne, hogy minél messzebb szeretnék lakni a zsúfolt és szürke városoktól. Valamilyen tanyán szeretnék majd élni, és minél inkább önellátóvá válni.

2023. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

Ja, de azért olyan távolságra egy várostól, hogy max fél óra alatt beérjek

(4-es voltam)

2023. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Szeretnék, de se pénz, se lehetőség. Csak remélem, egyszer összejön, a panelban már kezdek bedilizni az idióták miatt.
2023. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

1-es: Mi az, hogy paraszti munkát végezni? Lehet nem lesz elég étel hamarosan, ráadásul a boltból származó ételek lassan ehetetlen minőségűek, sőt bogarakkal fogják dúsítani...utóbbihoz jó étvágyat kívánok.

2-es: Ezt adom :D

3-as: El is lehet költözni. Pl. home office is van. Inkább a párjával tölteni, ezt nem is értem teljesen.

4-es: Örülök, hogy nem vagyok egyedül a gondolattal :)

2023. febr. 6. 00:06
 8/37 anonim ***** válasza:
65%

Ez lenne a cél. Anyukám és én is látjuk, hogy a városi lét mennyire koszos, szennyező és önfenntartani a jövő. Aki az ellenkezőjét állítja, na azt a markában fogja tartani a sok multi..


Mondjuk mi már nem ebben az országban tervezünk. Párom is felvidéki, náluk alap hogy ház mellett van csirke és ültetnek.


Tavaly nyáron mi is ültettünk, több kiló paradicsom, uborka és cukkini termett. (Csak vizet kaptak.)


Szóval hajrá mindenkinek. :)


Amúgy mi is vidék felé kacsintgatunk.

2023. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
43%
#7 a home office akit működik ha valakinek olyan munkája van és egyéniben tolja. Nálunk tapasztalat, hogy a hatékonyság iszonyat vissza esett miatta.
2023. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Mi home office ideje alatt sokkal jobban teljesítettünk.
2023. febr. 6. 00:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!