Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz olyan...

Miért olyan nehéz olyan társat találni, aki nem a fővárosban, hanem vidéken szeretne élni minél jobban egy önellátóbb életformát űzve?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
32%

Mert ott dolgozni kell, a mai feminista úrinőknek ez meg büdös.

Ha már egy kenyeret meg kell kenniük, 2 hónapig hisztiznek utána.

"meg a férfi is tud főzni"

Kb itt tartunk.

Kénytelenek lennének főzni ezek az elkényeztetett urilányok, ha már a férje szétmelózza az agyát a ház körüli melókkal.

Nézd meg a felnőtt kapcsolatok kategóriát, milyen rinya megy akkor, ha egy nőnek főzni kellene.

"MIért? Alapból neked kell naponta főzni, mert puncid van?"


Ezeknél már csak a nősovinisztáknak nyaló hülyegyerekek a szánalmasabbak.

2023. febr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
Próbálj már meg hómoffiszból vonatot takarítani a sok büdös gyökér pestre ingázó, de vidéken élő paraszt után! -.-
2023. febr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%

Még is mennyire vidék?


Mert sokan már azt is annak tartják aki Pesttől 20 km-re lakik egy kisebb városban családi házban...


Én a munkahelyemtől 1 órára lakom, van, hogy kevesebb, Pest közepén dolgozok, sajnos itt ahol lakok (ami nincs túl messze) nincs megfelelő munka, kevés a választék, és Pesten is, de itt aztán végképp csak ismerős által kerülhetsz be egy jobb munkahelyre.


ráadásul sokszor nincs is a végzettségedhez megfelelő állás.


Még ezaz 1-1 óra utazás belefér naponta, itt nem kerestem 230-at, Pesten 440-et kapok, ja és itt nem is volt megfelelő állás.

2023. febr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
67%

11. Baromira el vagy tévedve. Ezek maximum az anyuci-apuci által elkényeztetett kislányok nagyra nőtt hisztije. :/



A legtöbb nő nem ilyen.


Én fát hordok, vágok, pakolok, szenet cipelek. Szerintem a legtöbb korombeli erre nincs rászorulva..

2023. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert nincs rá szükségük. Azért létezik a komplexebb társadalmakban, szövevényes társadalmi munkamegosztás hogy mindenki hatékonyabban végezhesse a saját feladatát. Aki orvosnak készül, vagy már a hivatást gyakorolja az kevesebbet nyer az önellátó gazdaságra szánt energiával, mintha az erre fordított időt a magánrendelésére fordítaná. Mondhatjuk úgy is a legtöbb ember számára túl magas a vidéki gazdálkodás alternatívaköltsége ahhoz, hogy ezt válassza. Ez pedig érthető, arról kár vitatkozni hogy jól döntenek vagy sem, ez mindig egyéni mérlegelés/értékelés eredménye. Pro és kontra is lehet érvelni, legtöbb embert mindenesetre jelen körülmények között nem győzik meg a vidéki gazdálkodás mellett szóló érvek.
2023. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
33%
15. Majd akkor gondolkodj el azon, amikor megnézed a multik által árult termékekben mi van. Csak egy kicsit olvasgass.. utána többet fog érni az, hogy foglalkozol vele, mint beteg legyél..
2023. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
16: Jó, figyelj engem nem kell térítened mert nem érdekel egyébként sem ejtettem egy szót sem arról milyen életmódot élek. Akinek van pénze meg tudja válogatni mit eszik, általában tudatosabban is vásárolnak megtehetik hogy figyelembe veszik mennyire egészséges az adott élelmiszer, mit tartalmaz. Aki kevesebből tud gazdálkodni meg rá van kényszerülve, hogy az olcsóbbat vegye ami általában viszont azért olcsóbb mert silányabb a minősége, több adalékanyagot tartalmaz és vannak olyanok amik hosszútávon növelhetik bizonyos egészségügyi problémák kockázatát. De az érintett társadalmi rétegnek pont nem az a “kitörési lehetőség”, hogy élelmiszer önellátásra rendezkedik be, mert a legtöbb telek legfeljebb arra alkalmas, hogy kiegészítő jelleggel folytass rajta termelést az pedig elég tőkeigényes hogy nagy területen egy intenzív gazdálkodást folytass ezért ez általában továbbra is a közèposztály mulatsága.
2023. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
21%
17. Kifogások. Üvegház, fólia.. :)
2023. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%
Majd fedezd az üvegház, fóliáddal az éves húsfogyasztásodat és a kenyérhez szükséges búzaterményt, hogy a többit ne soroljam.
2023. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
28%

19. Én nem eszem húst, de ha úgy lenne akkor tartanánk állatot. Legalább nem kapna a disznó sem műanyagot és szemetet.


De a csirke egyébként is alap dolog lenne, már csak a tojás miatt is.

2023. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!