Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel dobjátok fel magatok,...

Mivel dobjátok fel magatok, ha nagyon magányosak vagytok, és magatok alatt vagytok?

Figyelt kérdés

Régóta magányos vagyok, de általában jól kezelem. Viszont ma valamiért nagyon magam alatt vagyok. Pedig a nap első fele tök jó volt, végre közelebb kerültem a munkatársaimhoz, tőlem szokatlan módon sokakkal beszélgettem, és jó volt. De mindez olyan tünékeny. És valójában olyan nagyon senkinek sem vagyok fontos (a szüleimet meg a testvéremet kivéve). Engem soha senki nem hív. Beleszerettem valakibe, de ő sem fog keresni...

Legszívesebben sírnék, ha tudnék.

És valamiért ezt most nem tudom leküzdeni, megakarom szüntetni a fájdalmat, de nem tudom.



2023. febr. 11. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Csinálok valami olyat ami örömet okoz vagy megnyugszom tőle. Például elmegyek kerékpározni, csinálok valami új ételt vagy olyat ami nagy kedvencem. Nézek valami sorozatot, megnéztek újra valami olyat ami nagy kedvencem. Ezeket szoktam csinálni kb..
2023. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok produktív dolgokat csinálni olyankor, takarítás, mosás, régi telefonon kijelző csere, amit hónapok óta halogattam ...
2023. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Zenével.
2023. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sok vodka
2023. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Táncolgatok magamnak. Finomakat eszek közben a tévé is megy a háttérben. Gyertyát gyújtok. Jó ez a hangulatfény. Ilyenek.
2023. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nos, én, amikor szerelmes lettem, az elég fura érzést keltett ki belőlem. Amikor a barátnőm is szerelmes lett(a kelleténél talán kicsit jobban), sokkal többet volt a fiúkkal, én meg eléggé háttérbe szorultam. Sajnos. De utána kibékültünk, és elfelejtettük az egészet. (csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy ez 8.-ban volt). A lényeg, hogy akkor haragudtam rá, szomorú voltam és sokszor sírtam az ágyban. A kérdésedre válaszolva, én zenét hallgatnék, volt, amikor csak úgy lendületből elkezdtem rajzolni, azt sem tudtam, hogy mit, csak úgy ment bele miden fájdalmam. Amikor a szüleim nem voltak otthon, akkor sütöttem egy finom sütit, bömböltettem a zenét, és ordítva énekeltem, egyik kedvencem az "abcdefu" volt. (az más téma,hogy később néhány szomszéd elég csúnyán nézett rám...hihi). Vagy egyszer azt mondtam a szüleimnek, hogy ma tovább szeretnék maradni a suliba, és az óráim után kimentem sétálni. Kb 1 óráig voltam kint, utána már kezdett hideg lenni. Viszont. Ez nyilván személyiségtől függ, de ne próbálj ki "nyugtató zenéket". Én utána tiszta ideg voltam. Szóval nem ajánlom. Nagyjából ennyit tudok hozzáfűzi, bocsi, ha hosszú. (:
2023. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat csinálok, amit hasznosnak érzek. Elmosogatok, vasalok, megjavítok valamit, ami már egy ideje rossz, a kertben csinálok valamit.
2023. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Zabálok. :(
2023. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csengetett Mylord + bor.
2023. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Château Lafite Őméltósága pincéjéből? :D
2023. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!