Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan üres minden ha...

Miért olyan üres minden ha nincs társam?

Figyelt kérdés

Napjaim főzök mosok takaritok enekelek a tükörben tancolok, baratokkal vagyok aztan majd napozom az erkelyen ha jo ido lesz, minden vidám.

De mindig es mindenkor be van az egész árnyékolva a keserves magánnyal ha épp nincs barátom. Es nem 100% boldog.

Tánc után megiszok pl egy teát es csak sóhajtok egyet hogy a napnak vége, furdes alvas vacsi masnap melo.

Árnyékoltan boldogtalan az egész ahogy van. Megszuletni is kár volt ennyiért. Ezt érzem.



2023. febr. 12. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy volt kár! Türelem rózsát terem. :)
2023. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt kár. Tükör előtt táncikáló és éneklő lányokra mindig is szükség volt és szükség is lesz!


Egyébként meg nna, lehet, hogy nehéz, de az ember akkor képes párban boldog lenni, ha egyedül is tud boldogulni. Találd meg a harmóniát egyedül. Amíg ezzel vagy elfoglalva úgyis jön majd valaki:)

2023. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Csak én nem tudom komolyan venni egy nő nyekergését arról h mennyire magányos?
2023. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
16 alatt nem lenne szabad regisztrálni
2023. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Csak én nem tudom komolyan venni a harmadik és a negyedik válaszolót?
2023. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
5, nem, nem csak te:D
2023. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Micsoda épületes hozzászólások... ennyi erővel akár akérdésre is válaszolhatnátok, jószágjaim az Úrban..
2023. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

"Tükör előtt táncikáló és éneklő lányokra mindig is szükség volt és szükség is lesz!"

Kinek van szüksége rá, ha egyedül táncol? Ha egy minőségi fesztiválon csinálják és teremtenek egy jó hangulatot az más.


"Miért olyan üres minden ha nincs társam?"

Mert nem tanultál meg értelmet adni az életednek egyedül. Nincs cél, ami felé haladsz és építed magad napról napra?

2023. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De ezzekkel a kommentekkel már többről szólt egy napom mint egyébként

Még szánalmasabbra süllyedtem

A nap fénypontja a gyk. Ez a vég.

2023. febr. 12. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:

"Kinek van szüksége rá, ha egyedül táncol? Ha egy minőségi fesztiválon csinálják és teremtenek egy jó hangulatot az más."


Aki otthon nem csinálja, az máshol sem fogja. Az, hogy otthon ezt teszi egy lépés affelé, hogy máshol is ilyen legyen:D

Nomeg... az ilyen lányok jók párkapcsolatban is, nagyon fel tudják dobni az ember napját.

2023. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!