Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ilyen napokat hogy lehet...

Az ilyen napokat hogy lehet ép ésszel kibírni?

Figyelt kérdés

Ma van ugye AZ a nap (le se írom mert a nevétől is rosszul vagyok), és persze hogy még a természet is az ő pártjukat fogja, ahelyett hogy lenne egy kiadós fagy vagy valami jó vihar, nyilván pont ma gyönyörű az idő, süt a nap, csiripelnek a madarak... Ha ez nem lenne elég, holnap meg annak a lánynak lesz a névnapja aki miatt olyan állapotban vagyok amilyenben. És ma még melegfront is van.

Ennek hála megint kiújult a depresszióm, pedig már az utóbbi időben sikerült leráznom magamról. Hiába GTA-zok, nézek Star Warsot egész nap, nem segít.

Az ilyen "halmozott" nehéz napokat hogy lehet ép ésszel kibírni? Nyugtató? Nem akarnék hozzányúlni mert már egy ideje csak utazáshoz szedem, de lassan muszáj lesz.



#depresszió #nyugtató #szenvedés #naptár #a Sátán napja #fekete ünnep
2023. febr. 14. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hosszútávú terápia, torz gondolatok felülírása, önmagad megtalálása. Megérteni hogy nem a valentin-nap a hibás. Mit szeretnél a válaszolóktól? Mindenki csakis magából tud kiindulni, de a teljesen más személyiségek miatt egyik megoldás sem lesz a tiéd. Azt a terapeutának és neked kell felszínre hozni.
2023. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez vigasztal, itt be van borulva, amilyen szerencsém van még le is szakad az ég miközben megyek hazafelé, és jól elázik a biciklim. Beszakad a hátam, és 4 órát aludtam, de nem aludhatok délután mert készülni kell az estére, pedig szívem szerint bedőlnék az ágyba úgy ahogy vagyok és másnap reggel kelnék ki. Szóval azt akarom kihozni, hogy attól hogy valakinek van kapcsolata, vagy alakulóban van neki valami, még nem lesz fenékig tejfel az élet. Ha az a csaj a párod lenne akkor is ugyanúgy szar kedved lenne és ott lenne minden problémád, csak lenne eggyel több jó lenne mellette. Amúgy a berúgás, chips, és szakításról, szingliségről szóló vígjáték engem mindig átsegít ezen a hangulaton.
2023. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

1. Elmész pszichológushoz vagy pszichiáterhez és végigcisnálsz egy terápiát ami kihoz a depresszióból.


2. Elmész dolgozni vagy tnaulni. GTA-zni meg SW-t nézni jó dolog, de ha ennyi dolgod van összesen, az ne.

2023. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd elmúlik. Én a másik boldogságának csak örülök, és nem irigykedem.
2023. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
jó hogy mondod hogy ma van AZ a nap.... egész nap azt hittem hogy még csak 13.-a van. nagyon gyorsan telik az idő
2023. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Együtt voltatok azzal a lánnyal? Ha igen, gondolj arra, miért ő lett volna az utolsó? Ha véget ért, persze hogy fáj, de egy új szerelem miért ne jelenthetne gyógyírt?

Ha reménytelen szerelem volt, és sosem jöttetek össze, akkor bonyolultabb a kérdés. És persze a válasz is. Meg kellene nézned, miért nem akartál tullendulni rajta, mi tart ott. Esetleg önbizalom hiány? Vagy gyakran látod és emlékeztet a reménytelen érzésekre?

2023. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Simán nem kell vele foglalkozni, az egész nem több mint egy költs ma is minél többet, hát mert ezzel mutatod ki az érzéseidet hullám.
2023. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Amikor én szingli voltam engem is zavart ez a nap. Anyukám ilyenkor mindig adott szív alakú csokit vagy valamit :D Ne social mediazz ma meg holnap meg ne akarj rosszat senkinek. Én mindig csak túléltem ezt a napot. De az internet tele van ellenes képekkel meg posztokkal is, rengetegen ironizálnak meg mondják hogy egyedül töltik és ez milyen jó, inkább ilyeneket kéne nézegetned.
2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez a nap sem rosszabb, mint amúgy az egész f*cking életem minden egyes napja. Én úgy bírom ki, hogy munkába menekülök, legyen az karrier, vagy csak egy sima takarítás otthon.
2023. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Basszus! De jó, hogy szóltál, kérdező, hogy milyen nap van ma, az unokaöcsémet Bálintnak hívják! Elfelejtettem felköszönteni!
2023. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!