Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak magant ellen ?...

Mit csináljak magant ellen ? Párkapcsolatomon kívül nem volt más, akihez szólnék itt külföldön. Munkahelyen kivül egy szót sem tudok szólni senkihez.

Figyelt kérdés
Azért költöztem el egy normális városba 1 éve, hogy hátha javul a helyzet. Ideköltözött hozzám a párom és se neki, se nekem nincsenek itt ismerőseink. Most ő elköltözött oda, ahol vannak ismerősök, család. Én viszont ugyanígy egyedül maradtam ismét. Volt itt egy barátnőm, de rosszul éli az életét és azt várta, hogy én ugorjak neki, amikor épp kell valami. Amikor épp nem volt időm, mert elég extrém beosztásban dolgozom, megsértődött. Azóta szid engem és az előző exemmel vannak jóban. Cucc és a semmittelen élet tartja össze őket. Utolsó párom meg titokban ivott egyedül a betegségei ellenére és tagadta. Elküldtem. Ezen kívül normális lett volna. Kb másfél éve tart, hogy teljesen magányos vagyok. Gyerekem nem lehetett, így család soha nem lesz. 30 felett tartósan magányban már unalmas. Ennyi idősen sokaknak megvan a maga élete, hiába vannak helyi csoportok. Rendezvény sincs olyan, ahova egyedül nem lenne szégyen menni. Van kutyám, sétálok vele, de az nem olyan, mintha valakivel összeülnék beszélgetni. Nehezen is barátkozok, de azért nem magamba fordulva szeretnék élni.
2023. febr. 18. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Költözz haza Magyarországra, itt legalább van közös nyelv, könnyebben lesz kihez szólni.
2023. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs ott semmim, úgymond szobám sem.
2023. febr. 18. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül költöztem anno külföldre, az elején tényleg magányos dolog, de szerintem ki lehet ebből törni. Először is nem tudom milyen olyan rendezvény létezik, amire "szégyen" egyedül menni. Én eljártam bárhová egyedül, koncertekre, színházba, moziba, kiállításokra, kirándulni, túrázni, egy csomó ilyesmi alatt beszélgettem emberekkel. Munkatársak között kevés olyan ember volt, akivel szívesen töltöttem időt munka után, de olyan is akadt azért. Kb egy év alatt már lett törzshelyem pubból is, kávézóból is, lettek haverok, néhány később barátsággá fejlődött. Couchsurfing találkozókra is elmentem néha, azok is egész jók voltak. Ezen kívül beiratkozhatsz valamilyen tanfolyamra, kereshetsz a hobbidhoz kapcsolódó közösséget (pl. csatlakozhatsz túracsoporthoz).. Le kell nyelni az "egyedül nem jó elmenni" dolgot és igenis menni, csinálni, nyitni mások felé, akkor is ha 1000ből 1 interakció fog csak tovább fejlődni, különben semmi sem fog változni.
2023. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyedül járok sportolni. Másra nem sok idő van, ilyen összevissza munka mellett. Plusz a kutyámmsl is foglalkozni kell. Járok vele is sokat sétálni.
2023. febr. 18. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott nem barátkoznak annyira egymással a kutyások, mint itt, Magyarországon? Ha itt egy parkban két kutyás találkozik, abból beszélgetés lesz.
2023. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess itt emberekkel,
2023. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De barátkoznak a kutyasok, csak amióta került hozzám egy bolond, aki ronda hangon örjöng, pedig csóválja a farkát, inkább arrébb húzódnak.
2023. febr. 18. 21:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedés nagyon idegesítő. Jobban szeretek àtmenni, vagy ő jön, vagy megyünk valahova és axtsn haza. Mem pedig írogatni.
2023. febr. 18. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen kutyusok van?
2023. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!