Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hosszu gondolatok kovetkeznek,...

Hosszu gondolatok kovetkeznek, ha akarod olvasd el. Tényleg van benne igazsag?

Figyelt kérdés

Manapsag egyre tobbet gondolkozok azon,hogy mennyire jo lenne ha pl ilyen zombi apokalipszis lenne a vilagban. Ne ilyedjetek meg, nem szerelmes zombikrol fog szolni az irasom.

Azt akaorm ezzel mondani,hogy mennyivel jobb lenne,ha olyan eletunk lenne,hogy nem kell bejarni dolgozni, vadon torvenyei uralkodnak.

Fegyvered van, bebiztositott szallasod. Es kimesz vadaszni a jelenlegi boltokra. Mivel gondok lehetnek az elektormos aram termelessel es a boltok hutoivel ezert az hamar beadna a kulcsot. Gondoskodni kell pl csirkek tartasarol az udvarban. Megfelelo viztisztito rendszerrol,mert a zombik belehugyoznak a folyokba. Napelemek beszereleserol a tetore,hogy legyen elektromos aram.

Oda menni es azt csinalni ait csak akar az ember. Befoglalni barmilyen hazat, vagy elkotni barmilyen autot. Csomo sportot megtanulnak, kondiznek, megtanulnek vezetni pl helikoptert vagy hajot. Oda mennek a vilagba ahova akarok,csak mindig figyelni kell,hogy a zombik ne kungfuzzanak le. Szerintem nagyon jo vilag lenne, tudnek benne elni. Viszont van kellemetlen opcioja is, hogyha pl beteg lesz az ember,faj pl a foga vagy a veseje,vagy barmi mas. Bocsi sracok,de ti nem lennetek ott,csak en es max meg par baratom/baratnom. Huuu,ha lenne egy ilyen gomb a vilagon! de jo is lenne ha igy at lehetne formalni a vilagot.


2023. febr. 20. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, GO-GO-Zombi Rangers vilag!
Na ujabb hulye, hetfo reggel..
25 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ma is megteheted hogy kilépsz a társadalomból és migráns módjára dézsmálod a kukoricaföldeket, kikaparod a krumplit és levadászod a vadakat!


Mondjuk ha elejtesz egy szarvast azt a vadászok nem díjazzák!

2023. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt kifelejtetted hogy ha ilyen lenne akkor a nagyvárosokban az emberek harmada meghalna, mert a második harmada összeáll és vagy a kaját kiirtja őket a javaikért. A harmadik harmad meg kivándorolna vidékre, ahol meg azt próbálja meg elvenni ami az ottaniaké. Jönnenek a fosztogató/gyilkod csapatok, nem lenne az olyan jó világ. Ha van is fegyvered, meg tudnak lepni és akkor kampec. Polgárháború kb, zombikkal megspékelve.


Ha meg nagyon vonz a társadalomtól való elszakadás vegyél egy földet és élj ott remeteként. Elég biztos vagyok benne hogy nagyon gyorsan megunnád :D

2023. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Nincs is jobb,mint minden nap küzdeni az életedért. Amikor a fosztogatók kifogynak a készletekből megölnek és viszik mindenedet. Az erőszaktevőknek és a gyilkosoknak tökéletes világ.
2023. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Felreertesz, nem lesz senki mas csak én/Mi..a tobbiek mehetnek zombiba.
2023. febr. 20. 09:48
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüli emberként nem sokáig maradnál életben
2023. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Te valami debil vagy?
2023. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok debil, koszi. Te igen?
2023. febr. 20. 09:55
 8/22 A kérdező kommentje:

"Egyedüli emberként nem sokáig maradnál életben"


Lennenk ketten-harman meg, az boven eleg lenne.

2023. febr. 20. 09:55
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg, kiegyensulyozott,stressz mentes lenne az eletem.
2023. febr. 20. 09:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy szavazás, ahol nem azt éreztem, hogy egyik opcióval sem tudok azonosulni :).
2023. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!