Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha már szinte...

Mit csináljak, ha már szinte semmi sem köt le?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasznosat. Kb. én is mintha kívülről látnám magam, miért vagyok itt?
2023. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Iratkozz be egy tanfolyamra.
2023. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Sportolj valamit. Tudom, sablontanács, de tényleg elképesztően megváltoztatja a gondolkodásmódot. Amikor minden sz*r, mindent unok, semelyik hobbim nem köt le éppen (nálam amúgy is az van, hogy beleb*zulok az egyikbe pár hétre-hónapra, aztán hetekig másikra váltok, mert sok van és véges az időm), elkezdek futni, mert ha nem tenném, elkezdenék inni. És ha már egy ideje sikerül fenntartani a jó szokást, egyértelműen jó hatással van minden másra.

Másik szokásos tanács az önkénteskedés, jó dolgot csinálhatsz jó emberekkel körülvéve.

2023. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. másokon segíteni, másoknak örömet okozni tényleg nem egy rossz ötlet. Jó érzéssel tölti el az embert ha teljesen önzetlenül csinálja, és nem vár cserébe semmit. Persze mértékkel, addig amíg ez nem káros saját magadra nézve.
2023. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kötve hiszem, hogy a világon már mindent kipróbáltál.
2023. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyurjal. Ha izmos, eros vagy az emberek is tok masok veled
2023. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is sportolok, edzőterembe járok. Szoktam játszani meg most olvasni szoktam, de az sem köt le annyira
2023. márc. 19. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
#7 Változtass a rutinodon. Pl. minden pénteken próbálj ki egy új kajáldát. Neten is lehet dolgokat találni, covid első évében én pl. amikor a gitározás sem foglalt le, belemerültem a honfoglaló elit rétegébe. :D
2023. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manócska1 ***** válasza:
új hobbi,esetleg önkéntes munka pld menhelyen kenneltakarítás,kutya etetés,sétáltatás örömöt is okoznál ezzel
2023. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!