Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az itt lévők közül más is...

Az itt lévők közül más is megjárta a pszichiátriát? Mi volt a benyomásotok, hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Én voltam és nagyon rossz véleménnyel vagyok róla. Verik a betegeket (igen még mindig) Alázzák őket. Az ápolok ridegek, a pszichiáterek meg úgyszintén.

2023. márc. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem barátnőm anyukája volt ott 2 éve.

Ő semmi negatívat nem mondott. Vele és a körülötte lévőkkel normálisak voltak.

2023. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Régebben.. de nem volt semmi ilyesmi. Kedvesek voltak.
2023. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem az osztályon voltam, csak egy pszichiáterhez kerültem vizsgálatra, kedves volt és sokkal értelmesebb, mint bármelyik pszichológus, akivel addig volt dolgom.
2023. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi az, hogy verik a betegeket? Ki és miért?
2023. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nagyon ismerősöm ott gyakorlatozott, mint ápoló és csak jókat mondott. Szerintem mondta volna, ha valami ilyet lát.
2023. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Bár befeküdnöm soha nem kellett, de kezelésre éveken át jártam oda.

Velem kifejezetten kedvesek és segítőkészek voltak az évek alatt, sokat köszönhetek nekik. A gyógyszereket szép lassan hagytam el az orvos tanácsára, felügyelete mellett, és pszichológussal is legalább 2 éven át tartó terápiára jártam.

Érdekes az egészben, hogy nem magánba mentem, még is helyre hozták az életem. Persze ehhez én is kellettem az ő elmondásuk szerint, mert aki nem akarja azon senki nem tud segíteni

2023. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Pár hétig voltam befektetve egy pszichiátriai osztályon.

Az ott dolgozókkal sosem volt problémám, és ahogy láttam jól bántak a betegekkel. Nem beszéltem velük pár mondaton kívül semmit, de más, nyitottabb betegekkel többet foglalkoztak, tehát láttam hogy alapvetően rendesek (Nem arról van szó hogy kivételeztek volna másokkal, csak én nem voltam túl együttműködő).

Az ellátás maga is jó volt, az egyetlen dolog amit negatívként tudok felírni az az hogy borzalmasan unatkoztam bent, mert ugye nem lehet bevinni semmilyen eszközt, telefont vagy egyebet, ami lekötné a figyelmem.

De ezt leszámítva pozitív volt.

2023. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam bent olyan mint egy börtön wc papírt is alig adnak. Nem jó bekerülni.
2023. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

8

Miért hol adnak WC papírt?

2023. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 vagyok munkahelyeken, hivatalokban adnak.
2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!