Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen pszichiátriai betegsége...

Milyen pszichiátriai betegségem alakult ki?

Figyelt kérdés
Sok éve egyedül élek, de eddig egészen jól bírtam. Szomorú voltam mindig is, ugyanakkor ennek ellenére általában el tudtam foglalni magam olvasással, tanulással, zenehallgatással, zenéléssel, néha egy kis sportolással stb. Most viszont valami megváltozott. Két lány tetszett mostanában és egyiket sem tudom megközelíteni, hogy barátkozzak velük. Mindkettő mutatta, hogy érdekelném és ez többször is megtörtént. Mostanában már nem is látom őket és egyébként is lehetetlen lenne. Nagyon ideges vagyok, fel-alá járkálok az udvaron vagy a szobában; hogy lecsillapodjak maszturbálni próbálok naponta elég sokszor. Mindig ugyanarra gondolok közben, ha valakit érdekel privátban elmesélem, mert az már szexuális tartalom lenne, de nem nagy dolog, normális szexuális érintkezésről van szó. Utána pedig méginkább nem bírok magammal, felkelek az ágyról és ordítok ahogy a torkomon kifér, néha odakint az udvaron. Botot ragadok és ütni kezdem vele magam, ma pl. úgy megütöttem a kezemet, hogy felszakadt rajta a bőr és vérezni kezdett. Ez már öncsinkításnak számít, ugye? Közben folyton arra a két lányra gondolok és a halál is megfordul a fejemben. Aki ért hozzá kérem adjon tanácsot hogyan tudnám ezt kezelni és mondja meg milyen stádiumba kerültem, mi várható szerinte ez után. Köszönöm szépen a segítségét! Kérem csak olyan írjon, akinek már van tapasztalata ilyesmiben vagy ért hozzá mert ilyesmit tanul, ilyesmivel foglalkozik.
2018. júl. 26. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Mély stádiumba kerültél.

Annak oka van miért nem akar veled összejönni egyik lány sem. Ezt nem tudod elfogadni.

Például nekem volt olyan pont az életemben, amikor egy nap alatt 2 lánnyal is összejöhettem volna, ha lett volna kocsim. De mivel nincs, mert fiatal vagyok és nem gazdag családba születtem, így mindkettő úszott.

Idő kell tudni elfogadni, az élet nem igazságos. Van akinek van lehetősége könnyedén csajozni, van akinek ez nem jut. A világ igazságtalan és ebbe kell élned.

Mást nem tudsz csinálni.

2018. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség?


Lehet hogy azok a csajok hosszútávon nem tettek volna boldoggá.De ezért ne büntesd magad.Előbb utóbb találkozol valakivel aki nem azt fogja nézni (ezt az első válaszolónak)

hogy van e kocsid hanem hogy milyen ember vagy.

2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Ez bonyolultabb kérdés is, ami nem épp gyk színvonalon tárgyalható.

Mert ugyebár, hogy mennyire vagyok jó ember azt a pénz is befolyásolja.

Anyagi biztonság az életünk alapja. Ha ezt nem tudom megteremteni nem vagyok jó ember.

Viszont van olyan hogy mobilizáció és karrierépítés.

Vannak ismerőseim, akiket nem támogattak a szüleik és kb szakmunkásig jutottak. Nem tudom hogy élnek, de ha valahogy is, akkor 8 óra kemény munka árán, feltételezem azt.

Ezzel szemben van olyan ismerősöm is, aki nagyszülei által egyből cégvezető lett. Menő képek, külföldi nyaralások, sok különböző csaj a képein. Minden nap buli.

Gyomor kell megemészteni, hogy ilyen a világunk. Van aki küzdhet életébe, hogy épp meg tudjon élni, van aki minden napot buliként él meg és nem kell sokat dolgoznia érte.

Sokan nem tudnak feltörni: Nézd meg szociológia. Pl hány cigányt látsz felsőokatatásba. Semmi lehetőségük nincs bekerülni.

Az élet nem habos torta. Legalábbis nem mindenkinek az.

Amikor kirekesztettnek érzed magad a társadalomból, akkor jönnek ezek a pszichés tünetek.


Az igazság pedig az, hogy minden oka a pénz és a társadalmi rendszer.

De ezzel a témával kapcsolatban csend van mindenki felől. Akinek jól megy csendben reménykedik, reméli sokáig így marad még.

Akinek rosszul megszívta és őrjöng sok esetben.

Pszichológia összefoglalva pár sorban.:D

2018. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jól kisarkított pszichologia.Már bocs de nekem a szociológia a szakterületem és attól mert valakinek megvan mindene, még nem lesz boldog.
2018. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen: A sok harctól, ami azzal jár hogy meg legyen mindened megőrjít. Erre is tudok példát.:D
2018. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De megint lényegében a hatalmi harc a hibás.
2018. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te már bele is őrültél😉
2018. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
This is Sparta! XD
2018. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor holnap szerzetesi ruhát veszek és vallást alapítok, semmi esélyem a két lányra, ha nincs autóm, helikopterem. Szent Ferenc is így kezdte, megkorbácsolta magát a világ bűnei miatt.
2018. júl. 26. 22:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Na ez meg a másik véglet, a vallásba menekülés.Szent Ferenc jó ember volt de szerinted azért lett az aki mert nem jött neki össze a dolog?
2018. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!