Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tenni hogy ne kattanj...

Mit kéne tenni hogy ne kattanjak be teljesen attól, hogy jól láthatóan ki vagyok rekesztve a világból teljesen? Mintha nem is evilági lennék szinte

Figyelt kérdés
Lassan 30 évesen egyáltalán nincsenek emberi kapcsolataim, maximum néhány ember aki nagyon nagyon minimális szinten, kedvességből, ritkán hajlandó szóbaállni velem, de az élőbeli beszélgetés velük is inkább kínos mint kellemes. Írásban meg alig ír valaki, főleg hétvégén senki, pedig használják a facebookot, lájkolgatnak dolgokat meg minden, csak az én üzeneteimre nem írnak vissza. Főleg hétvégente mindig nyilvánvalóvá válik teljesen, hogy ki vagyok rekesztve a társadalomból. És minden hétvégén totál bekattanok ettől. Mit kéne tenni hogy ne kattanjak be?
2023. ápr. 2. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Például nem másokat hibáztatni, emögött az észrevétel(leginkább a megfogalmazásmód) mögött komoly probléma áll fent..


Fel kellene merülnie, hogy “mit csinálok rosszul?” Mert nyilvánvaló, hogy màsoknak nincs a társaságodra igénye, kellemetlen élményt nyújt nekik a veled való érintkezés, ha nem is írnak, akkor biztosan a személyiséged a gond, valami zavar van.. érzékelik és elkerülnek. Ha csak a megjelenésed lenne gond, akkor írásban sikered lenne.


Menj terápiára, ott beszélgetnek veled, változtatnak a látásmódodon, mert nálad van a hiba.

2023. ápr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kieríteni ennek okát elsősorban szakemberrel lehet.

Gondold át, írd össze kulcsszavak formájában, milyen módon alakítottál ki emberi kapcsolatokat, hogyan próbálkoztál.

Mikor kerestek, csak ha segítség kellett, vagy máskor is? Miért kerestek, ha írtak? Közös programokból kihagytak mindig?

2023. ápr. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Én egyedül vagyok.

De nem tapasztalom, hogy ki lennék rekesztve a világból.


Könnyedén tudnál ezen segíteni.

Önkénteskedj, érdeklődési körödnek megfelelően hozz létre csoportot, járj könyvtárba stb.


A kirekesztettség érzése, gondolata a te pillanatnyi állapotot, amit te magad teremtettél meg a fejedben.

2023. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ellátogathatsz hospice osztályra és beszélgethetsz a haldoklókkal, rá fogsz jönni, hogy még sok döntési lehetőséged van, merre indulj. Nekik MÁR nincs. Neked MÉG van.
2023. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen feltételei vannak a hospice osztály látogatásának?Engem érdekelne...
2023. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőlük a feltételeket.
2023. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ekresel új ismerősöket akikkel tudnál beszélgetni? Pl milyen témakörök érdekelnek? Akár itt is leírhatod, aztán ki tudja, lehet pont látja valaki akivel lenne közös témátok és ír Neked. Veszteni nem vesztesz vele semmit.
2023. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2023. jún. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!