Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy látják ezt a kívűl állók?

Hogy látják ezt a kívűl állók?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell senki, sem nő sem férfi! egyedűl érzem jól magam, már a cerka sem a régi, de nem érdekel! így a nőknél labdába sem rúghatok. vajon így azt gondolják , hogy b..zi vagyok? eskü, nem!! ismerettségi, rokoni körömben mindenki házas, párkapcsolata gyermeke van. nekem senkim nincs.mit gondolhatnak rólam?

2023. ápr. 10. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy mit gondolnak mások, de én is ilyen vagyok. Elmúltam 40, de még nem volt párkapcsolatom, szerelmes sem voltam soha, nem is érdekel úgy engem sem nő, sem férfi.
2023. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú életed is lehet, és ezt bizonyára te is érzed, azért próbálsz itt bizonygatni idegeneknek, de hát a te életed, a te döntéseid. Rám semmilyen hatással nincs a te életed, ezért nem is érdekel.
2023. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked nem kell senki és jól meg vagy egyedül, mint ahogy azt hazudod magadnak. Akkor miért is érdekel, hogy más mit gondol rólad?
2023. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Pont ezt akartam írni, hogy ha ez neked ennyire megfelel, akkor miért van szükséged vadidegen emberek megerősítésére?
2023. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagy hazugságot mondasz, és gyakran ismétled, te magad is elhiszed.
2023. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Én se fekszem már le senkivel. Nincs rá szükségem, pedig jelentkező lenne és áll a cerka is. Ez van
2023. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
megnyugtatlak a kívülállóknak van jobb dolga mint veled foglalkozni, vagy szerinted egész nap az náluk a téma, hogy jajj xy egyedül van micsoda dolog.
2023. ápr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell ehhez más, mert te is érzed, hogy ez nem OK, mert nem vagy így boldog. Ha az lennél, eszedbe sem jut ez a kérdés.
2023. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktak sosem rákerdezni az ismerőseid, rokonaid, szüleid hogy miért nincs senkid? Mikor mutatsz be már valakit stb kérdések akkor nem igazán érdeklik mit hogy csinálsz miként élsz van akit ez nem zavar. Engem pl ha ismerösöm lennél nem zavarna és nem is gondolnék rosszat. Nem mindenki szeretne párkapcsolatot házasságot gyereket.Ha így vagy boldog és tényleg nem vágysz se nőre se családalapitásra akkor éld igy az életed :)
2023. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
9es vagyok.Egyébként nem értem a kommentelők nagy részét 9 éve élek boldog párkapcsolatban körülöttem mindenkinek már van gyereke csak nekem nincs és házas is és megfordul a fejembe h mit is gondolhatnak a rokonok, ismerősök. Szerintem joga van a kérdezőnek is ezen gondolkodnia, megkérdőjelezni mindezt.Ha meg nem tudtok épitő jellegűen hozzászólni akkor meg nem kell ide írni..
2023. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!