Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy látják ezt a kívűl állók?

Hogy látják ezt a kívűl állók?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell senki, sem nő sem férfi! egyedűl érzem jól magam, már a cerka sem a régi, de nem érdekel! így a nőknél labdába sem rúghatok. vajon így azt gondolják , hogy b..zi vagyok? eskü, nem!! ismerettségi, rokoni körömben mindenki házas, párkapcsolata gyermeke van. nekem senkim nincs.mit gondolhatnak rólam?

2023. ápr. 10. 17:24
1 2
 11/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Egyesek azt gondolják, hogy frigid vagy, mások azt, hogy leszbikus, megint mások azt hiszik, hogy egy nős férfi szeretője vagy, és arra vársz, hogy felvállaljon, olyan is van, aki azt gondolja, hogy csak nem vagy szerencsés a szerelemben és olyanok is vannak, akik semmit sem gondolnak, mert nem érdekli őket a magánéleted.
2023. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!