Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az incelek idegesek az idő...

Az incelek idegesek az idő múlásával ?

Figyelt kérdés

Ha telik az idejük és egy nő se akar velük lenni! 25,30,35,40,46 év stb és még mindig csak marokmarcsa van. És egy rajtuk kívülálló tulajdonság miatt (pl csórók voltak a szüleik és azok maradtak ) vagy betegség miatt dagadtak , vagy alacsonyabbak, nem olyan jóképűek. Ezáltal lőtéri kutya se jönne velük össze.


Egy idő után gyűlhet bennük a megkeseredett harag?



2023. ápr. 22. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
ki nem az, mindenkinek van valami baja...
2023. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Meg a femceleknél is.
2023. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden ember ideges az idő múlása miatt. A végén ott a halál, ami nem egy vidám gondolat.
2023. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Én nem.
2023. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát nekem 30X évesen megjelentek a barázdák a szememnél és a bőröm is megváltozott, arc és testtájékon. Mondjuk nem is nagyon kenem. De kicsit para hogy már látványos a dolog. Most már azért visszaforgatnám az idő kerekét.
2023. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a leghírhedtebb incelek egy sem volt kimondottan csúnya. Volt aki jóképű is meg gazdag családból is származott.
2023. ápr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
Én tegnap pl ideges voltam egy kicsit, mert a 250-es Etz kuplung bowdene kicsit megsértette a fényezést a sárvédőn. De nő akkor sem kell :D
2023. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Igen, egyre nagyobb a harag, keserűség mert feleslegesen születtél le a földre, mekkora veszteség valakit úgy a Földre ledobni, hogy esélye sincs labdába rúgni. Akkor meg minek? Hogy legyen akibe mindig belerúgni?

Ilyenkor haragszok mindenre, Istenre, emberekre, természetre és erre az egész ostobaságra ami a földi élet mert most komolyan, leszülnek ennyi milliárd embert és a többségnek esélye sincs a boldogságra és azért nyomorgnak hogy egy szűk rétegnek minden kijusson.

Szét kéne lőni mindent :D

2023. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó nagyon megmondta a frankót! A szakadék és az elégedetlenség pedig egyre nő! Nem csodálkoznék, ha a világ számos pontján fellázadnának az emberek.
2023. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy az idő mulasaval frusztraltabbak lesznek.... Nekem anno pszichológusom azt mondta, hogy van egy elmélet, hogy az emberben nem lenne semmi frusztráció, ha biztosítva lenne számára az örök idő, élet. A frusztráció oka, hogy minél nagyobb teljesítményt nyújtsunk, minél rövidebb idő alatt.


Az incelekben is érthető a frusztráció, de amúgy... "És egy rajtuk kívülálló tulajdonság miatt (pl csórók voltak a szüleik és azok maradtak ) vagy betegség miatt dagadtak , vagy alacsonyabbak, nem olyan jóképűek. Ezáltal lőtéri kutya se jönne velük össze." - az a tapasztalatom, hogy nem is tudom.. Nekem 140 kg os ismerősömnek is volt már párkapcsolata, alacsony ismerőseimnek is, na meg nagyon sokan egyáltalán nem jokepuek, akik kapcsolatban vannak.


Igaz, sajnos igazságtalan... Az, hogy hogyan nézel ki, már lekorlatozza egy szintén, hogy miből válogathatsz......

2023. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!