Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én tapasztalom, hogy idő...

Csak én tapasztalom, hogy idő múlásával mennyire lemorzsolódnak a volt gyerekkori barátaim ? Többi lent !

Figyelt kérdés
Egyik lefial, a másik asszonyt talál, aki " megfogja őt", a harmadik komplett elmebeteggé válik és besértődik valami piszlicsáré dolgon, a negyedik meg eltűnik, mint szürke szamár a ködben....

2021. jan. 2. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én lennék a legboldogabb ha a pàrom gyerekkori haverjai eltünnének.
2021. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát ilyen stílussal inkább csak téged morzsolnak le ők, az életükből. Lefial... Hát apám...
2021. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek van élete, csak neked nincs ezek szerint. Leragadtál a múltban. Ne rájuk haragudj, amiért felnőtt emberként élnek.
2021. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Nálam én morzsolom le őket. Nem ők engem

A kérdésben levő hasonlok miatt.


Ugy utálom a facen is ezt a kötelező jopofit jatszani hogy gratula házassághoz babához meg amikor volt (velem köcsög gyökér) oszttars elkezd fűzni felnőve, más a karrierjével vetít folyton, a legtöbbet joformán töröltem mert képtelen vagyok erre.

2021. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
*szoval arra vagyok képtelen hogy jobbra balra vállbaveregessem őket akármi miatt közben meg lehet belül rohad az egesz, de facre azert kell a vetítés nagyon nekik.
2021. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Megváltoznak az emberek, megváltozik az élethelyzet, megváltozik a köztük levő kapcsolat is.
2021. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Utólsó senki házi vagy szerintem ők koptattakle téged mert rájöttek hogy egy irígy rosszindulatú söpredék vagy
2021. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es : És mégis mit irigyeljek, kérlek ?? 😂😂🤣


Párkapcsolatot nem akarok, mert még magamat sem bírom elviselni, gyereket meg szintén nem akarok, hogy még egy olyan genetikai hulladék jöjjön létre, mint amilyen én vagyok..


Csak szégyenkezne az apja miatt, azaz miattam....

2021. jan. 2. 13:49
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Tehát állításod szerint selejt vagy, míg a régi barátaid nem és nekik bejött az élet, te meg még sehol sem tartassz és valószínűleg nem is fogsz egyelőre haladni semmivel, hiszen egy csepp önbizalmad sincs. Azért szólod le a régi barátaidat, mert te képtelen vagy azt elérni, amit ők. "Remek" barát vagy, ha az ő boldogságuknak nem tudsz örülni és a saját szerencsétlenséged miatt irigykedsz rájuk.
2021. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9: Mégis miért örülnék a másik boldogságának ? Attól nekem miért lesz jobb, ha Manci lekölykell és kirakja Insta fotóban ?


Vagy hogy Géza meg Rozi nyalják-falják egymást? Talán gyertyatartójuk legyek ?


Ezek az emberek nem tudják, honnan jöttek és kik ők.. És család meg nő ürüggyel egyik pillanatról a másikra dobnak téged.


Mindig így megy ez. Igazából szánom őket, mennyire kétszínűek és hazugok.....

2021. jan. 2. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!