Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki sem ér rá ?

Senki sem ér rá ?

Figyelt kérdés
Már ezen régóta gondolkozom , valódi barátságom csak 1 van . A munkahelyeimen nem tudtam barátságokat kialakítani mert , hiába kerestem őket akár ha már nem is egy helyen dolgoztunk , ők már nem kerestek nem érdekli őket mi van velem , munkán kívül meg nehéz barátkozni . Végtelenül elszomorít, hogy úgy érzem nekem többet jelentettek ezek az emberek ,mint amennyit én nekik . Hozzátenném párkapcsolatban élek nem vagyok egyedül , csak barátkozni nem tudok mert folyton falba ütközöm.

2023. ápr. 30. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy baratom sincs, de nekem is van parkapcsolatom, aki igy egyben a legjobb baratom is.


Egyebkent elegge elidegenedett a vilag, es nagyon sok az erdekbaratsag. En minden nap lefoglalom magam, hogy ne legyen idom se sajnalkozni emiatt.

2023. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiket nem érdekelnek az igényeid. Nem minden ember barátkozó. 30/F
2023. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz barátkozni, ha van közös érdeklődés, hobbi. Hajrá!
2023. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy lenne közös érdeklődés,de mindenkit nekem kell keresni , és nem 3 gyerekes elfoglalt szülőkkel akarok barátkozni hanem aki konkrétan egyedül van és az anyjával apjával él és nem ér rá. Mindenki baromira magának való lett .
2023. ápr. 30. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


En siman egyedul is elmentem progizni. Volt, hogy beultem egyedul egy etterembe (es mákomra, a felszolgalo csavo kifizette a kajam🤣 lehet megsajnalt) elmentem egyedul csoportos kirandulasra is, mert nagyon tetszett a turautvonal es azert mert xy nem er ra, attol en meg elmentem.


Szoval kar lenne kihagyni dolgokat csak azert mert a Bela nem er ra..

2023. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is eljárok persze , meg van párom is vele is megyünk jövünk. Meg van hobbim , sportolok is. Csak azért a barátság dolog az néha hiányzik , hiszen alapvetően az ember társas lény . De ahogy az 1es írta valóban elidegenedett ez a világ.
2023. ápr. 30. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
5: Te élsz jól. :D
2023. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi te írtad :) nagyon jól megfogalmaztad.
2023. ápr. 30. 10:50
 9/10 anonim válasza:

Sokan vagyunk így szerintem :D

Nagyon nehezen alakítok kis baráti kapcsolatokat, még az ismerkedés része oké. Ha gondolod beszélgethetünk 25l

2023. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most én sem
2023. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!