Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon kilátástalan az életem!...

Nagyon kilátástalan az életem!Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó pár éve magányos vagyok.Gyakorlatilag nincsen senkim.Üres az életem.Legszívesebben eldobnám az életem,de nincsen bátorságom hozzá.Felse tünne senkinek ha nem lennék.Most annyira besokaltam

.Nincsen semmi ami lekötne.Munka után nem találom fel magam hétvége a legrosszabb.Van ebből

Kiút?30 éves elmúltam és úgy érzem hogy nekem nincsen jövőm!f


2023. máj. 1. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kiút belőle, de el kell határozni magad és tenni érte, magától nem fog megjavulni. Pontosan miért érzed, hogy üres az életed?
2023. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csoportos edzesek pl? Ott tudsz ismerkedni + jot tesz a lelkednek is.


Egyebkent egy pszichologus mar csak azert is jo lenne, mert lenne kivel beszelgetni, aki nem negativ aradattal toltene el. Ugyanis manapsag a legtobb ember csak panaszkodik..egy JÓ pszichologus pedig sokat tud segiteni.

2023. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én füvezek .. baráti társaságot meg bármikor lehet találni no meg jön nyugi
2023. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki teljesen egyedul van az mégis h talalna barmikor barati tarsasagot?
2023. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező magától nem fog a sültgalamb a szádba repülni, tenni kell érte.Nem itt siránkozni kell hanem cselekedni Szépen el kell menni szórakozni,ismerkedni stb
2023. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

#5 Egyedül nem lehet elmenni szórakozni!


Most elképzelem hogy elmegyek egy szórakozóhelyre, kérek némi piát, kicsit ücsörgök, Táncolni nem szeretek, meg nem is tudok. Bár egyedül annak se lenne túl sok értelme..

Kicsit még nézelődök, majd miután meguntam elmennék haza.


Na ennek mi értelme lenne??

2023. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na és mi a történeted? Haverok voltak régebben?
2023. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

#6 Hát így tényleg semmi. De akiben ennyi van, az ne is akarjon ismerkedni.

Én is jártam fel egyedül, ittam kicsit, lementem táncolni, beszélgettem, ha valaki szimpatikus volt felhívtam a vip-be, ott jobban lehet beszélgetni.


Volt olyan is, hogy már a bejárat előtt lespanoltam olyannal, aki szintén egyedül jött, aztán együtt csajoztunk.

De szintén a sorban állva ha olyanok álltak előttem vagy utánam, akkor hozzá tudtam szólni a beszélgetésükhöz. Nem tolakodóan, érzék kell hozzá, de ez is csak tapasztalat kérdése.

Ha félsz elbukni, beégni, sosem lesz tapasztalatod, tehát sosem fog menni.

2023. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!