Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is küzdött önértékelési...

Más is küzdött önértékelési problémákkal hasonló dolgok miatt?

Figyelt kérdés

Egy lassan 20 éves srác vagyok. Egész életemben egyetlen barátnőm volt, az egyetlen nő egész életemben, aki elfogadott úgy, ahogy vagyok. Sajna vele se tartott sokáig, mert b*lfasz voltam, első kapcsolat, sok dolgot nem tudtam kellően jól kezelni, és inkább egy tapasztaltabbat választott, amit egyébként megértek teljesen.


Ez másfél évvel ezelőtt történt, de azóta egy normális lányt se tudok, valószínűleg a külsőm miatt. Nem egy olyan beszélgetésem volt már, mikor instán beszélgettem az adott lánnyal, teljesen dinamikus volt az egész beszélgetés, mindketten nagyon élveztük, majd megkért, hogy küldjek már egy képet magamról. Én küldtem is, mire semmi válasz az égvilágon, még az anyámba se küldd el az illető vagy bármi, egyszerűen csak nem létezek többet a szemében.


Hasonló eset, mikor már több ideje beszélgetek az adott illetővel, eljön a személyes találkozó ideje, ahol szabályszerűen látszik az illetőn, hogy meglepődik, mikor elsőnek meglát, és onnantól kezdve teljesen máshogy viselkedik. Hirtelen megszűnik minden szeretet, és jön a ,,maradjunk inkább csak barátok szöveg" azért, amiért úgy nézek ki, ahogy. És még sorolhatnám a hasonló eseteket.


Egyszerűen úgy érzem, hogy hiába lehet valakinek akármilyen jó a dumája, és akármilyen jó a lelke, esélyed sincs, ha nem teremtett az élet egy kifejezetten szépfiúnak. És amikor ennyi negatív energiát kapok mindenhonnan, elkezdem okolni magamat egy olyan dologért, amiről nem is tehetek, hogy pl úgy néz ki az arcom, ahogy. Ti hogyan tudtatok kilépni ebből az ördögi körből?


2023. máj. 8. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem túl szigorú vagy magaddal. Nem gondolnám, hogy te annyira reménytelen külsővel rendelkezeo, amit gondolsz magadról.
2023. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszerűen szarok mindenki véleményére kb úgy 5 éve. Nem tudom…szimplán csak ki alakult ez bennem. Meg a nőknek már nem is akarok meg felelni :d az a világ legnagyobb hülyeség amúgy..minden téren kb baromság.


F..nak ostorozod magad ilyen gondolatokkal..szivj el egy jointot vagy valami aztán élvezd az életed mert rövid 30f

2023. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%

"Ti hogyan tudtatok kilépni ebből az ördögi körből?"


Bele se kerültem mert én egy igen jóvágású magas sukár belvárosi Úriember vagyok saját ingatlannal 18 éves koromtól és Budapesti születésű. De még ha egy kertitörpe lennék akkor is előkapnám a Binance számlámat és Trust Wallet egyenlegemet aztán egyből spriccelnének a hölgyek olyan számokat látnának hogy nem tudnák értelmezni mert nem ismernek olyan nagy számokat, összezavarodnának a sok számjegytől. Egyébként a hozzád hasonló önbizalomhiányos gyíkokat nem szeretik a nők, a legfontosabb hogy egy igazi férfiban (mint én vagyok) a szilárdságot tapasztalják. Magas önbizalomra pedig úgy tehetsz szert ha imádod önmagadat, nekem az a legfontosabb hogy én jól érezzem magamat, nekem nincs szükségem barátnőkre hogy stabil csávó legyek mégis mágnesként vonzom őket és rendre megcsalom a barátnőimet.

2023. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
A netes ismerkedes altalaba ilyen. Sok ilyen talim volt, de csak 2bol lett par honapos kavaras. 90% hogy szemelyesen be se jon, vagy te neki. Tul sok idot, energiat nem eri meg belefeccolni. Mondjuk azt nem ertem miert nincs kint keped, foleg ha ismerkedes is cel. Az az elso szuro. Probalj szemelyesen erdeklodesi kor alapjan ismerkedni.
2023. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ismerkedj élőben. Ha vakon találkozol valakivel kb semmi esély arra, hogy pont úgy nézz ki, amilyennek elképzelt. Előzdd meg ezt azzal hogy rögtön lát.


Én majdnem 21 voltam, mikor először lett párom és azóta boldogok vagyunk, együtt élünk. Nem vagy lemaradva. Plusz egy lánynak már tetszettél, tehát tetszhetsz másnak is. Bennem is ez tartotta a lelket korábban.

Én gátlásos voltam emiatt.


22L

2023. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányként vagyok/voltam hasonló helyzetben. 18 vagyok most, szóval tudom, hogy még nem vagyok elkésve, de már nem egyszer megtörtént velem, hogy egyből azután ejtettek, hogy kiderült, hogy nézek ki. Bántó, nekem is rosszat tett az önbizalmamnak, nehéz volt elfogadni, hogy igen kevés ember számára lehetek vonzó. Viszont én éppen ezért is fogadtam meg, hogy felhagyok az internetes ismerkedéssel. Így ha valakivel találkozom, ő már előre számíthat rá, hogy hogyan nézek ki, nem később jön a hidegzuhany, hogy akkor mégse vagyok olyan, amilyennek elképzelt.

Ezt tudom neked is ajánlani, bár tudom, ahhoz olyan közösségbe is kell járni, ahol lehet ismerkedni emberekkel.

2023. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!