Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudom magam elfogadni ?

Miért nem tudom magam elfogadni ?

Figyelt kérdés

Nagyon max akkor mikor frissen meg vagyok nyirakozva akkor van önbizalmam de az is csak 1-2napig…Nem merek oda menni egy lányhoz sem mikor itthon vagyok el tervezem hogy oda megyek a kiszemelthez itthon beállítom a hajam fel öltözök szépen de mikor útnak indulok csinálok mindig képeket magamról és alacsonynak érzem magam (168cm) ruhám sem úgy áll mint otthon és így nem megyek oda …Nem tudom magam elfogadni


18/F


2023. máj. 18. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak simán legyél jó fej, rendes, nevettesd meg :) Azt előbb észreveszik, mint hogy hogyan áll a ruhád... Amúgy nem számítasz alacsonynak, átlagos vagy.
2023. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat fiúnál a 168cm az szerintem alacsony ,átlagnak mondnám a 175cm
2023. máj. 18. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ne hidd el, de vigyázz, mert ha valaki negatív önmagával szemben, az rohadtul kisugárzik, és nagyon taszító, minden vágyat lelohaszt... Rengeteg vonzó, szexepiles, tényleg alacsony srácot ismerek! De ők tudnak magabiztosak lenni, felhasználják pozitív értékeiket - jól teszik!


Lehet, hogy te még fiatal vagy ehhez tényleg, de kívánom, hogy idővel megjöjjön az önbizalmad. Sok sikert!

2023. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de csak csaj jöhet szóba?
nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó hogy csak csaj miért meleg vagy öreg😂
jan. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!