Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettentően magányosnak érzem...

Rettentően magányosnak érzem magam. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

19/F

Alapvetően nincsenek komoly problémáim, gondolok itt a problémamentes családi háttérre, nem nélkülözünk, van pár barátom is.

Ennek ellenére rendkívül magányosnak érzem magam. Sokszor csak azt érzem, ahogy mindenem átjárja az üresség.

Ahogy magamba néztem, azt megállapítottam, hogy igazából egy barátnőre lenne szükségem. Hiányzik az ölelés,a törődés,a kedves szavak és hasonlók. Sokszor próbálkoztam legtöbbször a lányok kezdeményeznek, de sosem járok sikerrel, az első 1-2 randi után mindíg dobnak a lányok, pedig addig minden jól megy. Biztos bennem van a hiba, de nem tudom, hogy min változtassak, mindíg próbálom hozni a legjobb formám, de valahogy sosem tudok eljutni a kapcsolatig, és ezek a kudarcok nagyon megviselnek. Más emberek szerint a külsőmmel sincs gond, persze kigyúrva azért nem vagyok. Mindig azon gondolkozok, hogy mi velem a gond, mert már nagyon megvisel ez a helyzet. Tudom, ha görcsösen keres valaki társat, annak sosincs jó vége, de nem mondanám, hogy needyként viselkednék. Tényleg figyelek mindenre amennyire csak tudok, és magamat adom (szerintem). Például instagamon beszélek valakivel hetekig és minden jól megy, aztán találkozás után szépen lassan elveszti az érdeklődését.

Mit tegyek? Min változtassak? Szörnyű érzés ez.



2023. jún. 1. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Először is meg kell tanulni egyedül is boldognak, egésznek lenni, függetlenül másoktól. Ez persze könnyű mondani, teljesen megértem a érzéseidet. De ne csak e körül forogjanak a gondolataid, mert csak rástresszelsz, és lehúzod magad lelkileg. Foglald le magad valamivel, ami örömet okoz, keress egy hobbit - hasonló érdeklődésű csoporthoz csatlakozva lehet megismersz valakit, akivel közös érdeklődési körötök van, jobban megértitek egymást.
2023. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Élőben szoktál ismerkedni?
2023. jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

A barátkeresés lehet az elsődleges, akkor nem görcsölsz rá erre az egészre. Ha csak haverokat találsz az is jó.

Az is fontos, hogy egyedül is feltaláld magad, mert ellenkező esetben előfordulhat, hogy párkapcsolat esetén a másiktól várod a boldogságot, hogy szórakoztasson, vagy hogy ne menjen el sehova, mert féltékeny leszel.

2023. jún. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es, mindíg élőben ismerkedem, interneten max annyi, hogy elrendezzem a találkozót.
2023. jún. 1. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanezt fogod érezni barátnővel együtt is pár hónap után... Nem szabad kapcsolattól megoldást várni.
2023. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!