Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valakinek van valami módja,...

Valakinek van valami módja, hogyan legyen több életkedve? Vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazából most jutottam el arra a pontra, hogy változtatni kellene az életvitelemen. 17 éves fiú vagyok. Nem tudom hol sikerült elrontanom az életemet, de úgy alakult, hogy egyetlen egy barátom sincs, senki ismerőssel nem beszélgetek, csak rokonsággal. Az egész ott kezdődik, hogy nem tudok ismerkedni, kezdeményezni, önbizalmam a béka szaros segge alatt van. Barátnőm nincs, nem is volt, pedig nagyon szerettem/szeretnék egyet. De nyilván egyik lány se fog szóba állni egy igazi balf@sszal, pedig már ott tartok, hogy mindegy lenne kicsoda csak legyen valaki, akivel együtt tudok lenni (hasznos időtöltésre gondolok!!! Pl séta, biciklizés, kirándulás, ebéd, stb), akivel tudok beszélgetni, vagy ilyesmi. Bulizni nem szeretek, szóval ott se tudok ismerkedni. Interneten is próbálkoztam, de sikertelenül. Ez a magam hibája is, mivel csak akkor mozdulok ki a szobámból, amikor boltba megyek vagy valamelyik rokonomhoz. Kb minden nap telefonozok/gépezek/fekszek egész nap, pedig tudom, hogy helytelen amit teszek, de nem bírom összeszedni magam. Nagyon hamar ideges tudok lenni, de hamar le is nyugszok. Talán depressziós is vagyok. Gondolom azért vagyok ilyen, mert nem volt valami jó gyerekkorom, szüleim elváltak, anyám állandóan veszekedik velem minden apróságon, nekem meg már mindenből is elegem van. Néha törni-zúzni tudnék, de kontrollálom magam. Nagyon kilátástalannak tartom a jövőmet, fogalmam sincs mit tévő legyek.

Tudom, eléggé önsajnáltatósra sikeredett az irományom, de jóllesett kiírni magamból, meg tényleg érdekelne, ha volt más is ilyen helyzetben, Ő mit tett, hogyan vette rá magát, hogy több életkedve legyen.

Köszönöm előre is a válaszaitokat, további szép estét/napot!



2023. jún. 17. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett amit írtam, de tényleg picivel jobban lettem, hogy ezt kiírtam.
2023. jún. 17. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
"Nagyon kilátástalannak tartom a jövőmet" Aztán mégis miért? 17 éves vagy, még bármi lehet belőled.
2023. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sör, bor, pálinka.
2023. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. fejezd be az önhibáztatást ez nem teljesen sőt egyáltalán nem a te hibád ez a helyzet. 2. próbálj nyitottabb lenni menj el vásárolni vagy más helyekre amik igazán érdekelnek, és akkor lesz egy hasonló érdeklődésű köröd is amikből barátság is lehet. Mivel szorongsz ezt nem érdemes kívülre mutatni, ezért kezdetnek egy álarcot javasolnék, mintha minden fsza lenne nem kell túl játszani hogy na ki itt a menő gyerek stb. csak egy egészséges önbizalmat, nyitottságot mutatni.
2023. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En a kondizast javaslom elso lepesnek, aztan fel ev utan tinder, illetve menj el valami konnyu egyetemre. Borzaszto fiatal vagy, de ha nem valtoztatsz nem is lesz valtozas.


Az edzest azert javaslom mert megvaltoztatja a gondolkozasodat es fegyelemre es kitartasra nevel, onbizalmat ad mert viszonylag hamar lehet sikereket elerni benne.


Nezz ki egy termet olvass vagy nezz utanna hogyan kell edzeni es kezd el.


Ha esetleg van munka ami szimpatikus kezdd el kepezni magad es melyulj el benne, fontos h penzugyileg is onnallosodni tudj par even belul.

2023. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az edzésbe mindenképp belekezdek, van a közelemben egy park, ahol lehet edzeni. Inni nem szeretnék #3.

2023. jún. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!