Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kikapcsolni egy...

Hogyan lehet kikapcsolni egy emberben a szerelem/pàrkapcsolat irànti vágyat?

Figyelt kérdés
2-3 éve kezdtem el a tàrskeresést. 2 csalódás ért, számukra csak a szexről szólt, èn meg szerelmes lettem. Régóta vannak mentàlis problémàim , emiatt is, úgy érzem, több csalódást nem bírok ki, ebbe a másodikba is, jelenleg éppen belehalok, azt érzem. Napok óta csak bőgök. Nem akarok többet ismerkedni, megint remènykedni,újra sérülni, mert tènyleg azt érzem, hogy ez nàlam baromi rizikós. Nem vagyok màr annyira fiatal, 32 éves vagyok.
2023. jún. 24. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne szándékosan ismerkedj, csak ne hagyd, hogy elmenjenek melletted a lehetőségek. Örökre kikapcsolni baromság lenne, amellett, hogy nem is lehet.
2023. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Menj el pszichológushoz.
2023. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán vannak lehetőségek, mert keveset mozdulok ki itthonról. Viszont, ha el is megyek, illetve règebben, amikor mèg többet jàrtam el, akkor sem szólított le senki, go dondolom azèrt, mert làtszik rajtam, hogy zárkózott vagyok, nekem nem igazán megy pl. a szemezès, vagy ilyesmi.
2023. jún. 24. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges ezzel stresszelni magad. Nem lesz jobb az életed, inkább próbálj meg valami olyan hobbit csinálni/elkezdeni amit szeretsz/szeretél volna korábban. Ja és legyen további szép napod. :)
2023. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod beszélgethetünk (nem párt keresek,csak dumálni)
2023. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, szívesen beszélgetek, köszi. :)
2023. jún. 24. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék. Olyan akarok lenni mint egy Grievous tábornok, hideg, számító, érzéketlen. Csak sajnos nem megy, pedig jó lenne.
2023. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha végképp nem menne, van egy olyan lehetőséged, hogy jelentkezel apácának. (Komoly, nem vicc!)


Én már mindenáron fel akartam magam szenteltetni, de a korhatár miatt nem engedték (35. illetve 40. a legfelső korhatár.)


Te ne járj így!!! (36 éves koromban szóltam a lelkivezetőmnek, hogy mégis meg kellene próbálni, mert úgy érzem, hogy nekem nem sikerült a családalapítás.)


Most sem valami nagyon túl boldog a párkapcsolatom (közben akadt valaki, de szerintem is inkább kicsit jobban érdekli a szex a férfiakat, mint a nőket.)


Inkább úgy kedveljük egymást, mint a testvérek. Párom szerint "ikerlelkek" vagyunk. Tanulunk egymástól, fejlődni tudunk.

2023. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!