Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lesz egy introvertáltna...

Hogyan lesz egy introvertáltnak párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nehezen. Nagyon nehezen. :(
2022. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsével
2022. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Azért introvertált és introvertált között is van különbség. De általában úgy, hogy felszed egy extrovertált. :D Aminek az esélye olyan 1%.
2022. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Introvertált = nagy szüksége van me time ra, egyedül töltődik fel. Nem feltétlenül zárkózott vagy fél az emberektől, úgyhogy neki simán lehet, maximum az ismerkedés elején nehezen nyílik meg, de ahogy észrevettem, ha azt érzik, hogy bírják őt, akkor megnyílnak egész hamar :)


Én jártam szocfóbbal, na hát jókor volt jó helyen, de borzalmas volt vele az élet, az ilyennek távkapcsolat való csak ilyen havi egy talival és azt is csak lakásban.

2022. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Felszed egy extrovertált."


Igen, egy extrovertált nő minden vágya egy introvertált férfi. Meg nem is lennénk egymással kompatibilisek.


Csak ugye ha én introvertáltra vágyom és mindkettőnk hobbijai benti tevékenység, akkor a büdös életben nem fogunk találkozni.


Elég reménytelennek tűnik... :(

2022. dec. 31. 12:07
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
#5: Én vagyok, aki azt a választ írta. Benne vagyok az MBTI-ben és a kognitív funkciók témájában, hidd el, megannyi extrovertált nő szereti az introvertált férfiakat, ilyen-olyan okokból. Én egy INFJ fiatal férfi vagyok, egy ENFP mágnes. :D Az ilyen nőkkel nagyon gördülékenyen tudok beszélgetni. (Tudom, van, aki ezt marhaságnak tartja, de van tudományos alapja!)
2022. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

#5


Extrovertált nő vagyok és szinte mindig, mint ahogy jelenleg is introvertált párom van.


A titka az, hogy mi nem a két szélén helyezkedünk el. Én szociális vagyok, igényem van beszélgetésre, programokra, több barátra, kimozdulni. De szeretek itthon pihenni is, jó egyedül is lenni kicsit. A barátom meg többet szeret egyedül lenni és a legtöbb hobbija benti, de van kinti is, sokszor ő mondja, hogy menjünk el ide oda, velem sokat beszél, eljön a családomhoz, barátaimmal is találkozik szívesen.l, max kevesebbszer igényli ezeket.

2022. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Az introvertált szép embereknek könnyebb mint a rondáknak!
2022. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

Akkor kijavítom a lepontozók miatt!


Az introvertált ronda embereknek könnyebb mint a szépeknek!


Most jobb?😀

2022. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Introvertált vagyok, és a férjem is az. Sőt, ő sokkal inkább az, mint én.

Egyetemi gólyatáborban ismerkedtünk meg. Nekem nagyon nem jött be az ordenáré piálás meg a szexközpontú játékok, úgyhogy egyedül üldögéltem a fűben. Ő ezt kiszúrta, tetszett neki, és leült mellém beszélgetni. Ennyi. Idén nyáron lesz húsz éve, azóta is együtt vagyunk.

A titok annyi volt, hogy egyikünk se gátlásos, se szocfóbiás, csak lemerít minket a túl sok inger.

2022. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!