Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most akkor mi tévő legyek?

Most akkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Orrba - szájba jelentkezem minden állásra de nem vesznek fel sehova. 27 éves leszek!!! Elég mozaikos az önéletrajzom, mert csak idény és alkalmi munkákat tudtam találni / vállalni. Erre volt kereslet.


Nem vágyom sokra, csak egy egyszerű bejelentett állásra. Egyébként van értségim és egy OKJ szakmám. Tudom ezekkel gyakorlatilag kitörölhetem.


De egyszerű állásokra sem hívnak vissza, nagy néha van egy interjú de ott nem jutok tovább.


Pénzel nem igen akarok foglalkozni: valami árufeltöltő, gyári meló jó lenne de most meg hozzák be a vendégmunkásokat /migránsokat. Vagy romák dolgoznak mindenhol, ezeken a helyeken. Ami csak annyiból baj hogy én nem kapok így állást.


Teljesen kilátástalan a helyzetem. Anyám eltart, még. De meddig?


Más is van iylen kilátástalan helyzetben? Vagy volt és megoldotta?


Sokszor elegem van ebből az egész egzisztenciális rettegésből. Nyomorból és szorongásból. Elegem van ebből az egész rendszerből és életből!!!!


Remélem nem vagyok egyedül...



2023. júl. 11. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En pont most éltem át,hogy engem elküldtek egy roma nöt felvettek a helyemre! Lehet ök jobban tudnak sírni...
2023. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kevesebbet kell nekik fizetni és kapnak is juttatásokat, mármint a cég.
2023. júl. 11. 13:56
 3/5 Shaddark ***** válasza:
Szerintem áldozz rá valamennyit egy ilyen állás kereső tuning portálra, havi pár-ezret megérhet hogy legyen esélyed. Ilyen helyeken megtanítanak önéletrajzot írni (pl. elég az utolsó 2 állás hely bele, vagy ami releváns az álláshellyel kapcsolatban egy - két állás, nem kell "egy ember élete - önéletrajzi regény"t írni). Sokat számítanak apróságok, ami miatt téged nem hívnak be másokat pedig igen. Kérj segítséget profiktól. Én se értek hozzá, de ha szükségem lesz rá akkor először megtanulom, hogyan kell magamat eladni aztán próbálkozok majd. Feltett kézzel ne menjünk háborúba :)
2023. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Most olvastam, hogy a Penny árufeltöltő-pénztárost keres.
2023. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, sovány vígasz lesz, de hasonló cipőben jártam én is, csak a gyakorlatomat tekintve.

Sok helyen csak HR-es email volt feltüntetve a honlapon (telefonszám nem), arra írtam is egy érdeklődést/jelentkezést, de a több tucatból valami 30% körül jeleztek vissza. És ebben benne volt a nem egy nemleges válasz is. Interjún is voltam, ott úgy tűnt, remekül sikerült, és ígérték is, hogy jelentkeznek, de végül én hívtam őket, majd gyorsan lerázva azt mondták, mindenképp szólnak 24 órán belül. Ami nem történt meg..

És sajnos szaktársaktól, pályakezdőktől is inkább ilyesfajta történeteket hallok vissza. Van 1-2 extra szerencsés kivétel, de sajnos most mégis ez tűnik a gyakoribb dolognak.


Szóval sajnálom, és át is érzem a helyzeted. Azóta történt pozitív változás?

2023. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!