Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mi tevő legyek?

Szerintetek mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Tehát társfüggő lettem az évek alatt, szorongok, ezen kívül depressziós is voltam, ami több hónapig tartott.


Az előző kapcsolatom 4,5 évig tartott, viszont nem volt szép a vége, elég érdekesen járt el velem a lány. Voltak közben az én részemről is kevésbé szép dolgok. Viszont a végén vissza kaptam mindent, 3x mint a Ludas Matyiban, legalább is én úgy érzem.


Ez után sikerült eléggé össze törnöm, de úgy ténylegesen lent voltam a padlón. Olyan mélyen, még soha nem éreztem magam, talán ez volt az eddigi legkeményebb dolog amit átéltem, mivel már családtag volt a lány.


Azután elkezdtem egyre többet bulizni, csak csajozni akartam, túllépni, de előtte még próbáltam vele rendbe hozni a dolgokat, ha még lehet. Már nem tudtam, egy két részeg üzenetem után, egy hónappal a szakításunk után, az egyikre reagált egy srác, akivel a későbbiekben vagy már akkor együtt volt. Közös képet is küldtek, az egyik haveromnak. Szerintem teljesen megakart alázni.


Már addigra én is elkezdtem találkozni lányokkal, volt akivel alakult is néhány dolog.


De egy koncerten megtaláltam azt a lányt, aki a későbbiekben a barátnőm lett. Talán így is korai volt az egész, mert 2 hónap után, mármint a szakítás után két hónappal,össze jöttünk.


Azóta eltelt 10 hónap azóta együtt vagyunk, voltak szép és kevésbé szép időszakok, volt amikor azt éreztem, hogy eléggé hasonlítunk, de mostmár nem mondanám biztosra.


Annyi biztos, hogy ő az a személy akivel napi szinten tartom a kapcsolatot, és aki most a szüleimen kívül, közelebb áll hozzám.


Vannak haverjaim akikkel ritkábban össze futunk, nem vagyok teljesen egyedül, de eddig nagyon féltem attól, hogy egyedül maradok, és attól, hogy így ilyen állapotban úgymond mindenki nélkül.


Az a problémám, hogy sokszor éreztem mostanában elhagyatottnak, kívülállónak, még így is, hogy vannak olyan személyek akik szeretnek és támogatnak.


És már hónapok óta nem vagyok boldog, jó lett volna ha ez a kapcsolat működik, de én nem vagyok kibékülve mostanában saját magammal.


Szerintetek elkéne engednem őt, és rendbe tenni saját magam, vagy mi lenne a helyes döntés? Még csak 20 éves vagyok, tehát elméletileg, még tudok változni, és fejlődni.



2023. máj. 9. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
7%
A nok nem tudnak vezetni. Szoval olyat keress aki tud fozni, de vezetni ne hagyd. Az en kocsimat amit 20 millioert vettem megkarcolta...
2023. máj. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tulbonyolitod. 20 eves vagy.. lesz meg boven ilyen. Jonnek, mennek
2023. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!