Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz érzés és fáj is,...

Nagyon rossz érzés és fáj is, hogy a homoszexualitásom és a fogyatékosságom miatt magamra maradtam ezt, hogy dolgozzam fel magamban a pszichotraumákon túl!?

Figyelt kérdés

Igen még ott vannak az idegi-lelki gyötrelmeim a belszervi belgyógyászati megbetegedéseim is.

És ez a homokos meleg érdeklődésem is ez az érdeklődés, hogy ezt sem tudom a betegségek miatt kiélni magamból mert beteges gyenge immunrendszerrel és szervezettel rendelkezem nem lehet nekem semmit sem csak legalább minimum beszélgetni és legfeljebb maximum videochatelni:-(:-s

Alig tudok még mindig berendezkedni erre a magányos remete életmódra pedig már nagyon régen régóta bele kellett volna törődni törődnöm ebbe a helyzetbe, szituációba mégsem megy nem sikerült eddig sem.



2023. júl. 16. 14:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azé má 34 éves vagyok mostmár hová vágyjak mire legyen igényem ha egy ilyen nagyon beteg sérült emberke vagyok!?

Olyan szívás szopás ez az egész itt kínlódok szenvedek vegetálok,vergődök egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben és akkor ne legyen már végleg elegem belőle egyszer és mindenkorra végre valahára befejezni ezt a peches nagy nulla szánalmas és szerencsétlen életemet!!!

Nem bírok már jó pofát vágni ehhez a semmihez a felesleges és fölösleges életemhez

2023. júl. 16. 14:34
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Keress pszichológust, aki online fogad. Itt sok problémát meg kellene oldani.
2023. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem lehet, hogy lelki okai vannak a testi betegségnek?
2023. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De pszichoszomatikus alapon jöttek ki és vannak énnálam!!!
2023. júl. 16. 14:50
 5/15 anonim válasza:

Nagyon sajnálom!


Akkor egy jó szakember biztos tudna segíteni a lelkedet rendbe tenni, utána testileg is rendben lennél, és máris elindulna az életed egy sokkal pozitívabb irányba!


Kívánom, hogy így legyen!

2023. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Áh a már kialakult belszervi belgyógyászati megbetegedéseimet nem lehet visszacsinálni helyre hozni csak gyógyszerekkel szinten tartani!!!

De meggyógyulni sohasem fogok én már tisztelt felhasználó!!!

2023. júl. 16. 15:05
 7/15 anonim válasza:
De biztos javulhatna a helyzet!!
2023. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A privát üzenetre reagálva: a házi orvosnál, kezelőorvosnál érdemes érdeklődni a lehetőségekről.
2023. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Áh dehogy javul ember még nem gyógyult meg a gyógyszerektől!!!

Mindig csak a pszichiátriai gondozóba irányítanak mindenhol mindenütt a helyileg területileg illetékesbe

2023. júl. 16. 15:26
 10/15 A kérdező kommentje:
Ott meg csak gyógyszert írnak fel receptre, vényre
2023. júl. 16. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!