Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz érzés és fáj is,...

Nagyon rossz érzés és fáj is, hogy a homoszexualitásom és a fogyatékosságom miatt magamra maradtam ezt, hogy dolgozzam fel magamban a pszichotraumákon túl!?

Figyelt kérdés

Igen még ott vannak az idegi-lelki gyötrelmeim a belszervi belgyógyászati megbetegedéseim is.

És ez a homokos meleg érdeklődésem is ez az érdeklődés, hogy ezt sem tudom a betegségek miatt kiélni magamból mert beteges gyenge immunrendszerrel és szervezettel rendelkezem nem lehet nekem semmit sem csak legalább minimum beszélgetni és legfeljebb maximum videochatelni:-(:-s

Alig tudok még mindig berendezkedni erre a magányos remete életmódra pedig már nagyon régen régóta bele kellett volna törődni törődnöm ebbe a helyzetbe, szituációba mégsem megy nem sikerült eddig sem.



2023. júl. 16. 14:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltam már jó néhányszor jó párszor a szakorvosoknàl ezeknél a szakembereknél ismerem őket hogy ők kik nem kell felvilágosítani
2023. júl. 16. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
ez a 2 kombó nagyon nagy hátrány, sajnáloom
2023. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hátrány és kellemetlenség csak az tisztelt felhasználó én ezt nagyon jól tudom ebben élek/éltem mindig is világ életemben!!!

Sajnos ez van pechemre így jártam úgy ahogy az a sors könyvébe megvan írva előre!!!

2023. júl. 17. 11:09
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akarsz változtatni akkor miért várod hogy jobb legyen?
2023. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem kell felvilágosítani, ha egyik hozzászóló válasza se lesz elég jó akkor mit vársz? Csak akkor fognak tudni neked segíteni ha te is akarod.

Amúgy nagyon sajnállak, nem akarok rossz szándékú lenni de ga egyedül maradtál, egyedül kell elkezdened megoldani a dolgokat.

Kezdetben, járj sokat sétálni.

A mozgás solat segíthet!

2023. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!