Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az, aki 27 évesen...

Mit tehet az, aki 27 évesen ott tart, hogy nincs ember aki szóbaállna vele?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs senki. Lehet változtatni ezen?
2023. júl. 21. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27 vagyok és ugyanez a helyzetem. Ami nálam a probléma, hogy iszonyatosan introvertált vagyok és nagyon nehezen nyílok meg emberek előtt, nyilván ez azzal jár, hogy amikor bekerülök egy új társágba, egyből én leszek a fura "quiet kid", miközben én szívesen beszélgetnék, csak az az érzésem mindig, hogy mások egyszerűen nem kiváncsiak rám. Emiatt nincs kapcsolatom és a korábbi baráti kapcsolataim is tönkrementek. Munkahelyen meg itt-ott elbeszélgetek ilyen small talkok formájában, de normál baráti társaságom nincs, a nők meg csak rám sem néznek.
2023. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Kétlem, hogy beszélgettél mind a 5millió felnőtt magyar emberrel. Ezek után kijelented, hogy "senki"
2023. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a bajom hogy mindig csak az idióták találnak meg azokkal meg a f**omnak sincs kedve beszélgetni
2023. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27 éves vagyok, és határozottan nem értek egyet a kérdéssel, apám anyám, nagyanyám és testvérem is szóba áll velem. Hogy más nem, az már más kérdés...
2023. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Annyira nem hinném, hogy egyedül lennél. Szüleid? Testvéred? Tágabb értelemben vett rokonság?


Munkahelyed, ahova nap, mint nap bejársz dolgozni? Home office-ban dolgozol esetleg? Az ország melyik szegletében élsz?


Privátban esetleg folytathatjuk.


Ui: legfeljebb átmeneti unalom telepedhetett rád. Váltani/változtatni szeretnél. Korosztálytól függetlenül nagyon sokan lehetnek így.

2023. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!