Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányban élők mivel magyará...

A magányban élők mivel magyarázzák társtalanságukat? Létezik olyan, hogy örök magányban élnek emberek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 22:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Elhízott, egyedülálló anya vagyok.
2023. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A magány nem egyenlő az egyedülléttel. Az egyedüllét nagyon megnyugtató is tud lenni, nem kell alkalmazkodni senkihez vagy mások rosszindulatú hülyeségeit hallgatni, nagyobb béke van, tartalmas félrevonulni, énidő a legértékesebb. Végtelenül irigylem a szerzetesek nyugodt elvonult életmódját, de én még ott is egyedül lennék, külön a legszívesebben. Ugyanakkor lehet hatalmas társaság, család is körülöttünk, ha közben iszonyat magányosak vagyunk mert nem értenek meg.
2023. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Remete szót hallottad már, Na ők pl pont arról híresek hogy magányosan, elvonultan élnek.
2023. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Azzal magyarazom hogy utalok emberek kozott lenni mert gyerekekoromban is csak allandoan ba*szogattak
2023. júl. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Van egy alapbetegségem, így emiatt jellemzően nem közeledek az emberek felé. Nem szereteném, ha a másik büntetésnek venné esetlegesen az életet mellettem.

Igen, létezik az örök magány fogalma. A szomszédom is egyedül él, idősebb személy, másrészt a fiatalok körében is vannak, akik ezt preferálják. Előnye, hogy: "senki nem szól rám, hogy mit-hol-miért-már" (Desperado). Hátránya: ha eseteleg nem sok motivációja van az illetőnek, akkor képes eltespedve élni.

2023. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

Van párom és mégis magányosabb vagyok, mint valaha.

Rossz kapcsolatban lenni sokkal borzalnasabb,mint egyedül.

24F

2023. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Akkor minek van párod? Havi fél órás dugásra felesleges nőt tartani
2023. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es ezt írta:

"Azzal magyarazom hogy utalok emberek kozott lenni mert gyerekekoromban is csak allandoan ba*szogattak"

Miért lett lepontozva?

Én is ugyanígy érzek, csak engem nem csak az iskolában, hanem a munkahelyemen is b@szogattak és b@szogatnak jelenleg is, ezért imádom a magányt, mert akkor béke van és nyugalom, bár a sok szörnyű emlék mikor b@szogattak,megaláztak még akkor is gyötör ha egyedül vagyok, próbálom elhessegetni őket, de sajnos együtt kell élni velük ezekkel a keseű emlékekkel.

2023. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A magány és az egyedüllét nem ugyanaz.


A magány az, ha senki se ért meg és nem tudod senkivel se megbeszélni a gondjaidat.


Ha magányos vagy, azt nagyon komolyan kezelni kell, mert lehetnek tragikus következményei is, akár...


Ha egyedül vagy, akkor max. élettársaid nincs, (ami lehet előnyös is...) de vannak barátaid, akikkel meg tudsz beszélni bármit.

2023. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Az jo nekem barataim sincsenek, de nem is kellenek
2023. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!