Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányban élők mivel magyará...

A magányban élők mivel magyarázzák társtalanságukat? Létezik olyan, hogy örök magányban élnek emberek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 22:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen magyarázni? Nem én tehetek róla hogy sok aranyásó csajnak nem kellek mert se elég gazdag se elég sármos nem vagyok...
2023. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Az aranyásó csajok külön kategória, ők elsősorban a pénzre mennek.

Normális esetben a legfontosabb nem a pénz, és nem is a kinézet, hanem a személyiség,kommunikációs képesség,önbizalom.

2023. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Még szomorúbb, hogy társas magányban élnek elég sokan !

Csak körbe kell nézni, mennyi unott,szomorú,utálkozó kapcsolat van mindenhol.

2023. júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
23/23 Igen, és ilyenkor én felismerem h mennyire szerencsés vagyok h egyedülálló vagyok. A hála önt el. Lehet h ez se jó, de legalább nyugis életem van. Én inkább ezt választom.
2023. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Az én társtalanságom oka, h szociális fóbiás vagyok. Tudatosan kerülöm a társas érintkezéseket, nem engedem magamhoz közel az embereket. Ez nagyon zavar h így viselkedek. Kiderült tudok ellene tenni, de lassan jönnek csak az eredmények. Vmi trauma érhetett gyerekkoromba, más magyarázat nincs rá, sokat kutattam és kutatok is még ebben a témában. Nem adom fel, van kiút, de addigis csak az elfogadás van. Emiatt jogosan érzem úgy h örök magányra vagyok ítélve, azért mert vmi trauma ért gyerekkoromban. Nehéz így élni ebben a nyugati civilizációban. Viszont nekem is megfordult a fejembe ha már ezt dobta a gép akkor lenne a legjobb az életem, h a természetben, akár egy kolostorban vagy remeteként tudnám jól leélni az életem. Mindegyikre van példa a világban.
2023. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#1:Kíváncsiságképp, mennyi cm/kg.?
2023. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kétfelé ember van, az egyik nem tud egyedül élni, ő a magányos, a másik aki tud, ő az egyedülélő.

Én a második vagyok, de azért egy jófej barátnőt "vadászok"! ;)

2023. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem sikerül a "vadászat"?
2023. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!