Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki emberek közt dolgozi...

Ha valaki emberek közt dolgozik, akkor mi a jele annak, hogy ő mégis magányos?

Figyelt kérdés

Folyton emberek veszik körül. Ránézésre nem szomorú. Ettől még lehet magányos?

Lehet, hogy a magány érzés akkor tör rá, amikor hazaér?

Akkor kívülállóként hogy lehet az ilyen emberen észrevenni, hogy magányos?


2023. júl. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A legboldogabb emberek a legmqganyosabbak. Akik a legtöbbet nevetnek, akik mindenkivel megértők. Én is egy vagyok a sok közül. Tapasztalat!
2023. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SEHOGY. Megtanultunk jól funkcionálni, vállalhatóan kinézni, szépen felöltözni, mosolyogni, csillagos ötösöket hozni és/vagy hónapdolgozója lenni, közben belülről haldoklunk. Mert sajnos a környezet mondjuk egy depresszióra (nekem sajnos az van) tud úgy reagálni hogy még mélyebbre taszít. Egy péld: ha látszódna hogy mondjuk magam alatt vagyok, megkérdeznék mi a baj. Elmondanám hogy milyen ürességet érzek, és megkapnám hogy "ugyammá mibajod lehet, fiatal vagy, előtted az élet, van családod-párod akik szeretnek", hasonlók.

Vagy kéretlen tanácsokat kapnék, amik azt sugallják hogy nem teszek még mindent hogy jobban legyek.

De ha leveszem a maszkot és kimutatom hogy hogy vagyok tudod mit NEM kapok? Empátiát.

Vagy mégrosszabb, energiavámpírnak bélyegeznek, mivel negatív vagy, nem vagy olyan szórakoztató, és eltávolodnak tőled. De akár a saját családod is.

És ezt mindenki tudja, aki hasonló cipőben jár, hogy ha nem teszel fel "minden szuper, boldog vagyok" álarcot, elhagynak vagy mégjobban lehúznak.

2023. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az emberek hordoznak magukban terheket. Családi, párkapcsolati, lelki, egészségügyi stb... Nem mindenki tudja ezt megosztani valakivel. Vannak, akik extrovertált személyiségnek tűnnek és belül teljesen egyedül érzik magukat a saját gondolataikkal.
2023. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Élő példa:

Emberekkel foglalkozom: az ügyfelekkel beszélek, szót értek velük.

A munkatársaim közül 1 személlyel beszélgetek csak mélyebben. Otthon egyedül vagyok, nincs családom. SOkszor alig várom, hogy otthon, a magányomban lehessek a sok beszéd után. Utána, amikor meg lenyugodtam, megyek a semmibe a városban. Rengetegen egyedül látnak csak.

2023. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 Eddig azt hittem, hogy csak én látom így. :( Tűpontos leírása a helyzetemnek (ezek szerint helyzetünknek).
2023. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!